pozyczka online

PB0993869 listopada 2014r odbyły się XXI otwarte Mistrzostwa Polski Freestyle w Twardogórze koło Wrocławia...

9 listopada 2014r odbyły się XXI otwarte Mistrzostwa Polski Freestyle w Twardogórze koło Wrocławia.

 

CT ADeeM ponownie ruszyło w trasę, aby  wziąć w nich udział ( po raz drugi). Nowy Sącz reprezentowany był:

W kategorii solo: do 11lat Żaneta Krężel, Natalia Migacz, Zuzanna Styrna, Weronika Sawicka,

12 do 15 lat: Nikodem Miczołek, Paweł Piprek, Klaudia Gargula, Zofia Pawłowska,

16+: Justyna Migacz, Czarek Pasiut.

Duety: do 11 lat: Weronika Sawicka i Natalia Migacz, Blanka Dybaś i Zuzanna Styrna,

12 do 15 lat: Klaudia Gargula i Paulina Olech, Zofia Pawłowska i Paweł Piprek,

16+: Justyna Migacz i Klaudia Rzeszuto.

3 miniformacje: dziecięca, juniorska i dorosła.

Wyjechali o 0:30 spod basenu , dotarli na 8:00, wrócili do domu dobę później o 4:30. Dobrze że to był długi weekend listopadowy. Przygotowania: fryzury, makijaże, stroje. Rejestracja przebiegła spokojnie. Punktualnie o 10:00 rozpoczął się turniej. Uczestników było mnóstwo. Ogromna hala sportowa.  Parkiet został podzielony na 3 sektory. W sektorze A tańczyły dzieci, sektor B juniorzy, sektor C powyżej 16 lat. Kogo kręcić , komu robić zdjęcia, kogo dopingować? Przebić się w gąszczu tancerzy nie jest łatwo. W sektorze B  emocje rosły. Nikodem tańczył, aż parkiet pod nim się palił. Wylądował w finale Mistrzostw Polski plasując się na 6 miejscu. A fakt, że ma dopiero 12 lat działa na jego korzyść. Czarek wykorzystując swój osobisty urok i magię tańca wywalczył 6 miejsce w finale. Justyna nabierała energii i z każdą rundą była lepsza. I tak doszła do finału. 6 najlepszych dorosłych tancerek w Polsce w hip hopie spotkało się na jednym parkiecie. A potem już tylko ogłoszenie wyników….. Nyna 4. Nasza radość była ogromna, ale Justyna chciała więcej. Czuła mały niedosyt, o krok od podium. Martwiła się ,że obroniła 3 pozycji z zeszłego roku. Tylko, że wtedy tańczyła w kategorii młodszej 12 do 15 lat. Teraz podobnie jak Nikodem jest najmłodsza wśród swoich rywalek.

Zanim zdążyliśmy ochłonąć rozpoczęły się duety. Klaudia i Paulina przeszły rundę. Nasza uwaga skupiła się na duecie dorosłym: Klaudia i Justyna. Doświadczony, dopracowany duet. Pokazały dziewczyny piękny taniec, skupienie i wolę walki. Bo tak właśnie zdobywa się srebrny medal na Mistrzostwach Polski.

Nasze zespoły także były waleczne. Dzieci i dorośli pokazali ogromną dynamikę i fun. Zespół juniorski do końca trzymał nas w napięciu. Awansował do finału… Precyzja, synchrony, świetna choreografia dały im 5 miejsce Mistrzostw Polski. Gratulacje Dla wszystkich naszych tancerzy. Dziękujemy pani Wioli i pani Karolinie za pomoc podczas turnieju.

Następna podróż do Karczewia. I tu zadebiutuje formacja dziecięca.

Panita

 

 

 

Newsletter

Imię:
Adres email:

Partnerzy

Karty rabatowe

Karta_MultiSport_Plus_mala

oksystem

Youtube Widget Slider