pozyczka online

Taneczne ferie z ADeeM

Drugi tydzień ferii zimowych najambitniejsi tancerze nowocześni CT ADeeM spędzili na warsztatach tanecznych prowadzonych przez Klaudię Rzeszuto. Wiele godzin spędzonych na parkiecie oraz na lodowisku i pływalni zintegrowało grupy. Wraz z nastaniem nowego roku wielu tancerzy musiało zmienić kategorię wiekową i przejść do starszej grupy lub awansować do grupy sportowej. Na tym zgrupowaniu udało nam się osiągnąć cel: zbudować nowe mini formacje, zbudować formę fizyczną i poprawić technikę taneczną. W piątkowy wieczór o 22;00 rozpoczęły się nocne warsztaty.

Program:

1. Choreograficzny debiut i pasowanie na instruktora Teodora. Było fantastycznie i energetycznie. Jedno z trudnych pytań dla Teodora brzmiało: co zrobisz, gdy przychodzisz na trening i nie masz muzyki, bo się zepsuł laptop? Odpowiedź- Dzwonię do Klaudii ! Ale tak naprawdę to muzykę każdy z nas czuje w sobie więc nie ma problemu.

2.Liryczna choreografia Nyny. Było cudownie mistycznie.

3. Klaudia w choreografii dancehallowej. Było jamajsko, czadowo.

4. Na koniec niespodzianka dla dziewcząt w wysokich obcasach – choreografia high hills w wykonaniu Nyny.

Gdyby komuś było mało atrakcji to nad ranem można było troszkę pofreestylować z instruktorkami.

Na godzinkę lub 2 można się było zdrzemnąć. Oczywiście trzeba było przynieść sobie śpiwór, podusię, materacyk. O godzinie 8:00 rano sala była pusta. Najwięksi zapaleńcy pojechali na Bitwę Górską do Krynicy Zdroju.

Do zobaczenia na kolejnych warsztatach.

 

Jazz w ADeeM 2015 w1 Centrum Tańca ADeeM zaprasza na warsztaty w technice Jazz. Termin: 04.10.2015 (niedziela) Godz. 10:00-11:15 OPEN Jazz - technika podstawy Godz. 11:20-12:35 Jazz ADeeM Junior Godz. 12:40-13:55 Jazz ADeeM Team Cena: 25,00PLN (1 classes) dla ADeeM upust 20% Miejsce: Nowy Sącz ul. Nadbrzeżna 34 sala taneczna ADeeM Ilość miejsc ograniczona. Zapisy: Dariusz Migacz 602270614 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Prowadzący: Dominik Olechowski

Newsletter

Imię:
Adres email:

Partnerzy

Karty rabatowe

Karta_MultiSport_Plus_mala

oksystem

Youtube Widget Slider