3MAM STYL w2 Centrum Tańca ADeeM zaprasza na: YOGA WTOREK 19:15; ZUMBA DANCE WTOREK 20:20; SALSA SOLO ŚRODA 19:00; PŁASKI BRZUCH CZWARTEK 20:20; FAT BURNING/CARDIO PIATEK 19:40. Termin: OD 30.11.2015 Cena: 75,00 (KARNET 10*60 MINUT)dla ADeeM upust zgodnie z cennikiem. Miejsce: Nowy Sącz ul. Nadbrzeżna 34 sala taneczna ADeeM. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy: Dariusz Migacz 602270614 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

16 maja po raz pierwszy odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Uśmiech Dziecka” pod patronatem Wójta Gminy Chełmiec pana Bernarda Stawiarskiego. Impreza została zorganizowana przez Stowarzyszenie ADeeM, Centrum Tańca ADeeM i Zespół Szkół w Świniarsku. 93 pary taneczne rywalizowały w rekreacyjnych klasach tanecznych H, G, F zgodnie z przepisami PTT Okręg Małopolski. Tancerzy oceniali: sędzia główny pan Dariusz Dragan Kraków, pani Justyna Dragan Kraków, pani Joanna Kowalska Głogoczów, pan Łukasz Wiśniewski Kraków oraz Dariusz Migacz Nowy Sącz. Sędzia skrutiner pan Artur Drąg. Muzykę zagrała Roma Kwiatkowska. Nagłośnienie i oświetlenie firma Karaoke Pro Bartłomiej Fedko. Opieka medyczna Sądecka Grupa Ratownicza. Imprezę poprowadziła Anita Migacz. Gospodarz z rozmachem przyjął wszystkich tancerzy z następujących klubów: Poleczka Kraków, Latino Żabno, Stardance Tarnów, Evolution Kraków, Skalski Dance Studio Kraków, Professional Dance Głogoczów, Centrum Tańca ADeeM.

Wielkie dzięki składamy Dyrektorowi Zespołu Szkół w Świniarsku za przychylność i nieocenioną pomoc w zorganizowaniu imprezy, którą należy zaliczyć do udanych. Turniej został rozpoczęty paradą wszystkich par, występem uczniów – gospodarzy oraz pokazem pary tanecznej klasy E 12-13 lat Dominiki Kulpy i Karola Jasińskiego . Podczas I bloku Dominika i Karol zaprezentowali się jeszcze dwukrotnie w sambie i cha chy. Publiczność mogła podziwiać również ADeeM Kids- formacja i mini formacja- zespół, który 2 tygodnie temu walczył na Krajowych Mistrzostwach Polski w Wałbrzychu i uzyskał nominację na Mistrzostwa Europy .

Na turnieju zadebiutowali pierwszoklasiści ze szkoły Podstawowej w Rdziostowie. Przedszkolaki z „Jasia i Małgosi” w Nowym Sączu już od 15 lat udowadniają, że są najbardziej roztańczonym przedszkolem w mieście. 15 lat ADeeMu i 15 lat współpracy z tym przedszkolem. Szczególne podziękowania dla pani dyrektor Zofii Smajdor, która powierzyła Centrum Tańca ADeeM edukację taneczną swoich podopiecznych.

Podczas II bloku rywalizowały ze sobą pary klasy G i F oraz debiutanci ze Szkoły Podstawowej nr7 w Nowy Sączu i I Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Sączu. W każdej z tych szkół jest realizowany program nauki tańca towarzyskiego. Przepiękny pokaz hip hop w wykonaniu zespołu ADeeM Junior oraz ADeeM Team został nagrodzony gromkimi brawami licznie zebranej publiczności.

Bez wsparcia ze strony sponsorów do których dołączyli Piwniczanka, Mercedes Sobiesław Zasada, Fakro, Wiśniewski, Zibud Kamienica, Auto Komis Jan Doszna i ludzi zaangażowanych w pracę wolontariacką na rzecz organizacji impreza nie miałaby takiego rozmachu za co serdecznie w imieniu Stowarzyszenia ADeeM dziękujemy.

Zapraszamy za rok.

261

11 maja 2015r odbył sie finałowy koncert -II Sądeckie Konfrontacje Artystycznych Talentów SKAT. Organizator MOK w Nowym Sączu. Centru Tancas ADeeM reprezentowały 2 zespoły: ADeeM Kids i ADeeM Junior przygotowane przez Klaudię Rzeszuto. Gratulacje dla zespołu i trenerki bo osiagnęli sukces. A o to wyniki:

- W kategorii ZESPOŁÓW TANECZNYCH:
 
Dwie równorzędne I Nagrody –
Zespół „ADeeM JUNIOR” z Centrum Tańca ADeeM Dariusza Migacza w Nowym Sączu,
Zespół Tańca Nowoczesnego „JUMP STEP CREW” z Miejskiego Ośrodka Kultury
w Nowym Sączu;
 
Dwie równorzędne II Nagrody –
Zespół „ADeeM KIDS” z Centrum Tańca ADeeM Dariusza Migacza w Nowym Sączu,
Zespół „AMBROZJA” z Centrum Kultury w Korzennej;
 
III Nagroda –
Zespół Tańca Nowoczesnego „KATHARSIS” z Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu;

Do zobaczenia za rok.

ADeeM_KIds_SKAT.jpgSKAT__ADeeM_Junior.jpgSKAT.jpg

 

24 kwiecień 2015 Miedzynarodowy Dzień Tańca w Nowym Sączu zapisał się jako święto tancerzy hip hop i break dance. W zakończonym MDT Cup 2015 wzięło udział około 300 tancerzy i tancerek w stylu hip hop oraz break dance. Wyniki już w zakładce Turnieje. Zdjęcia i relacja w trakcie redagowania. Do zobaczenia za rok

 DSC0803

 

ZAPRASZAMY NA PIERWSZE SPOTKANIE W PIATEK 21.10.2016 GODZ. 19:30 - 21:30 SALA UL. NADBRZEZNA 34.

kurs tańca październik 2016

Newsletter

Imię:
Adres email:

Partnerzy

Karty rabatowe

Karta_MultiSport_Plus_mala

oksystem

Youtube Widget Slider