Mistrzostwa Świata Hip Hop- Bochum 24-28 wrzesień 2014...

Nowy Sącz jest kolebką talentów tanecznych. Do tej pory podziwialiśmy naszych tancerzy na parkietach krajowych.  30 marca Justyna Migacz na Krajowych Mistrzostwach IDO ( International Dance Organization) zdobyła nominację na Mistrzostwa Europy IDO2014 i Mistrzostwa Świata IDO 2014. Przez okres wakacji Justyna budowała swoja formę na treningach i obozach tanecznych, by 25 września zatańczyć w Bochum. Polskę w kategorii 16+, solo reprezentowało 5 dziewcząt. Justyna była z nich najmłodsza. Jej numer startowy to 3032. Z całego świata zakwalifikowało się 80 zawodniczek. W każdej rundzie trzeba zatańczyć 3 razy po 60 sekund. Ten wysiłek można porównać do biegu na 400m. Jak trzeba tańczyć, żeby zostać zauważoną przez surowych sędziów, jak wbić się w ranking światowcy zawodniczek? Do tego trema, zmęczenie i brak własnej publiczności.

Justyna przeszła do drugiej rundy i uplasowała się na 42 pozycji. To jej ogromny sukces, który zawdzięcza swojej systematycznej pracy i determinacji z jaką traktuje taniec. Ta tancerka hip hop przetarła szlak dla innych sądeckich tancerzy, a mamy ich dużo. Jednak , aby osiągnąć sukces potrzebne jest wsparcie rodziny.

Na wiosnę 2015 roku szykujemy 3 zespoły na Krajowe Mistrzostwa IDO, a wśród nich solówki, duety. Będziemy walczyć o nominacje na Mistrzostwa Europy i Świata.

Panita

Newsletter

Imię:
Adres email:

Partnerzy

Karty rabatowe

Karta_MultiSport_Plus_mala

oksystem

Youtube Widget Slider