Tancerze ADeeM po raz pierwszy brali udział w zimowym obozie tanecznym. 21-28 luty to dni spędzone w Murzasichle na tańcu i świetnej zabawie. Mieszkaliśmy u „Zbójnika”. Grając w billarda objadaliśmy się do granic możliwości naszych żołądków. Przetestowaliśmy  tancerzy na stoku i okazało się, że nasze dzieci zawyżają poziom. Podobnie było na basenach termalnych. Wszyscy świetnie pływali i byli bardzo zdyscyplinowani i samodzielni. Największą popularnością cieszyła się wodna zjeżdżalnia pontonowa w Białce. Najgłośniej krzyczały tam Nyna z Klaudią. Cudowne wodne masarze, bąbelki zrelaksowały zmęczone mięśnie obozowiczów. Nocne dyżury sprawował pan Tomek, który namiętnie grywał w Quizwanie.

Treningi odbywały się równocześnie na dwóch salach lustrzanych. Towarzyscy walczyli z Daroo na górnej Sali, a nowocześni z Klaudią, Nyną, Dziurą i oczywiście z Magdą Zwierzyńską Dziamą na dolnej- a tam świat zaczynał i kończył się na tańcu.

Rozegraliśmy bitwę taneczną 1 na 1 w hip hop oraz para na parę w towarzyskim.  Po zaciętych bojach, ogromnych emocjach, łzach i radości zwyciężyła Asia Kotlarz oraz Dominika Kulpa  i Karol Jasiński.

W ostatni wieczór odbyło się ognisko z konkursem piosenki obozowej. Zaśpiewała nawet kadra na góralską nutę. Zwyciężyły: Asia, Ola, Natalia. Po ognisku na sali tanecznej  każdy otrzymał certyfikat. Tradycyjnie rozstrzygnięty został plebiscyt na na : Zbójnickiego Tytana- Nikodem Miczołek, Miłą Szarotkę- Weronika Sawicka, Rozbawionego Harnasia- Teodor, Zaspanego Niedźwiedzia- Antek Oracz, Gentelmena Janosika- Piotr Łabuda.

Zimowy obóz zakończony. Rozpoczynamy przygotowania do obozu letniego. Po wstępnym sondażu będzie to prawdopodobnie Pisarzowa. Tym razem w klimacie Hollywood. Gwiazdy ekranu odwiedzą Dancopisarzomanię. Zapraszamy.

Panita

Newsletter

Imię:
Adres email:

Partnerzy

Karty rabatowe

Karta_MultiSport_Plus_mala

oksystem

Youtube Widget Slider