pozyczka online

      W niedzielę 30 stycznia rozpoczęły się warsztaty taneczne. Pierwsze trzy dni najlepsi tancerze CT ADeeM ćwiczyli swoją hip hopową technikę taneczną  pod wodzą wspaniałego Wojtka Kuczyńskiego. ADeeM, Fuks Red i Wolna Grupa zwana od teraz Free G poznali nowe choreografie. Wszystko zostało utrwalone na video i zdjęciach. Było bardzo dużo pracy, atmosfera była wspaniała, a Wojtek dokonywał rzeczy niemożliwych. 

      W środę 2 lutego  mijał kolejny dzień ferii zimowych, a ADeeM rozpoczynał zajęcia warsztatowe z tańca współczesnego. To był dwu dniowy  "teatr tańca", który prowadziła Agata Syrek z Krakowskiego Teatru Tańca. Poznaliśmy sekrety właściwego oddechu, jak szanować kolana, a także sposoby partnerowania. Agata każdą z grup nauczyła choreografii, a formacja ADeeM odegrała nawet spektakl ucząc się w ten sposób komponować obraz sceniczny.

      Te 5 dni to były niezapomniane przeżycia. W drugim tygodniu ferii rozpoczęła się żmudna praca nad utrwalaniem choreografii, pracowaniem nad jej szczegółami oraz tworzeniem przejść i ustawień. Efekt tej pracy można było zobaczyć na piątkowym pokazie.

 {gallery}/galerie5/15{/gallery}