pozyczka online

P716030715 lipca piątka ADeeMowiczów wybrała się z Panitą do Krynicy na podsumowanie dwutygodniowych spotkań tanecznych.

15 lipca piątka ADeeMowiczów wybrała się z Panią Anitą do Krynicy na podsumowanie dwutygodniowych spotkań tanecznych. Przegląd taneczny został zorganizowany przez Krynickie Towarzystwo Społeczno-Kulturalne „Moderato”. Można było się zaprezentować w tańcu klasycznym , współczesnym, hip hopie, break dance. Fuks Red w składzie Justyna Migacz, Kinga Zipser, Weronika Urbanik i Piotr Poręba zatańczyli choreografię  „Świerszcz” i zdobyli główną nagrodę  „Perłową Pointę” w kategorii taniec street. Justyna Dobosz i Justyna Migacz zaprezentowały się w choreografii solowej otrzymując ogromne brawa, a Nyna  za swoją „Różową metamorfozę” została nagrodzona statuetką burmistrza Krynicy-Zdroju dr Dariusza Reśko.  Nagrody zostały wręczone na koncercie galowym w sobotę 16 lipca na sali koncertowej w Pijalnii Głównej.
Gratulujemy młodym tancerzom sukcesu i jesteśmy dumni, że CT ADeeM jest młodzież, która w wakacje nie tylko odpoczywa, ale przede wszystkim doskonali swoje umiejętności taneczne na różnych warsztatach.