pozyczka online

XVIII_Wiosna_Artystyczna_10Centrum Tańca ADeeM po raz kolejny wzięło udział w eliminacjach do Sądeckiej Wiosny Artystycznej organizowanej przez Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu.

Wystąpiły grupy taneczne: Fuks Red Squad w choreografii „Świerszcze” i schow jazzowo hip hopowe, ADeeM Team w „Orzesz” i „ Hip hopowy marsz”. Zaprezentowały się też nasze dzieciaki towarzyskie reprezentując swoją szkołę SPnr20 czyli „Nikodem i Spółka” w choreografii „Latino” oraz Nikodem w „Rytmach ulicznych”. Kibicowaliśmy mocno parze towarzyskiej z KTT Axis Dominice Mliczek i Kubie Potyrale.


Na koncert galowy ku naszemu zaskoczeniu został zaproszony tylko ADeeM Team i Kuba z Dominiką. Fuks Red prawdopodobnie był tak niesamowity, że nie mieścił się w kryteriach jury. Próby do koncertu galowego i sam koncert przebiegł bardzo sprawnie. Kuba miał tylko 40 stopni gorączki, a nasze adeemowskie studentki wciąż żałowały, że już nie mogą tańczyć na Wiośnie. Dziewczyny nie martwcie się, bo waszą pracę wszyscy obejrzeli na gali. Gratulacje!
ADeeM Team zdobył III miejsce, grupa tańcząca break dance z Marcinkowic II miejsce i Dominika z Kubą czyli babcia z dziadkiem I miejsce. Ogromny sukces.  Należy zanaczyć, że CT ADeeM było jedyną niepubliczną placówką uczącą tańca, która została nagrodzona XVIII Wiośnie Artystycznej.


Tancerze i tancerki bierzemy się do pracy . Już 16 czerwca turniej Open Poland Warszawa. Będzie się działo!!!!!