Krajowe Mistrzostwa Internationale Dance Organization Hip-Hop, Hip-Hop Battles, Electric Boogie, Break Dance, 31.03.-2.04. 2017 roku, Wałbrzych.

Centrum Tańca ADeeM już od 17 lat szkoli tancerzy zarówno towarzyskich jak i nowoczesnych. Młodzi tancerze z roku na rok osiągają coraz większe sukcesy. Hiphopowcy właśnie wrócili z Mistrzostw, na których zdobyli nominacje na Mistrzostwa Europy (w tym roku w czerwcu odbędą się w Wałbrzychu) i Mistrzostwa Świata w Kopenhadze (Dania ). Nowy Sącz reprezentowały następujące zespoły: ADeeM KIds- 7 osób ( 7-11 lat), ADeeM Junior -7 osób (12-15 lat), ADeeM Fuks -7 osób (12-15 lat), ADeeM Team – 7 osób ( 16+ ). Zespół dziecięcy awansował do półfinału i zajął 8 miejsce.  2 zespoły juniorskie przeszły do ćwierćfinału. Dorosły zespół zatańczył lepiej niż w zeszłym roku i awansował do finału zajmując rewelacyjne 5 miejsce. Skład teamu: Klaudia Rzeszuto, Justyna Migacz, Paulina Olech, Julia Kowalik, Klaudia Gargula, Zofia Pawłowska, Aleksandra Kulpa. Wszystkie zespoły są trenowane przez znakomitą instruktorkę Klaudię Rzeszuto.

Nikodem Miczołek wicemistrz Polski w hip hop solo 12-15 lat,

Joanna Kotlarz wicemistrz Polski w hip hop battles 12-15 lat

Justyna Migacz 10 miejsce w hip hop solo powyżej 16 lat

Natalia Migacz brązowy medal w break Dance battles 12-15 lat

Nikodem Miczołek i Joanna Kotlarz 5 miejsce w kategorii duet 12-15 lat.

Wszystkie te osoby uzyskały nominację na Mistrzostwa Europy i świata. Do tego doborowego składu dołączy także ADeeM Team.

Bogata fotorelacja na FB Centrum Tańca ADeeM Dariusz Migacz.

Kolejna impreza taneczna , na której będzie można zobaczyć naszych mistrzów to VIII Międzynarodowy Dzień Tańca MDT Cup 20-21.05.2017r. Hala Sportowa MOSiR w Nowym Saczu. Impreza jest organizowana przez Stowarzyszenie ADeeM i MOK w Nowym Sączu. Zapraszamy.

PAnita.

ADeeM Team na stronę

Newsletter

Imię:
Adres email:

Partnerzy

Karty rabatowe

Karta_MultiSport_Plus_mala

oksystem

Youtube Widget Slider