BREAKDANCE ELECTRICT BOOGIE- International Dance Organization

Reprezentanci Nowego Sącza na Mistrzostwach Świata IDO w Graz 19-23.10.2016r. Wytańczyli marzenia.

Pierwszy dzień rywalizacji przyniósł awans do ½ finału dla Nikodema Miczołka, który zakończył start na świetnym 13 miejscu wśród 80 solowych prezentacji Hip Hop – owych juniorów na świecie. Ogromne gratulacje. Trochę starsza rywalizacja w kategorii 16+ kobiet przyniosła awans do 1/8 dla Justyny Migacz oraz Klaudii Garguli, połowa stawki to miejsce, które może posłużyć do dobrego startu w przyszłym roku.

Drugi dzień to start Nikodema w kategorii Hip Hop Batels junior został doceniony przez sędziów, którzy ulokowali go na 32 miejscu na świecie wśród 90 tancerzy.

Ostatni dzień 5 to start Wice-mistrzów Polski w Hip Hop Junior grupy 3-7 osób. Piękna prezentacja nie wystarczyła jednak na ½ Finału. Zakończyli rywalizację na 17 miejscu pokonując 40 zespołów. Skład zespołu: Nikodem Miczołek, Joanna Kotlarz, Natalia Migacz, Weronika Sawicka, Żaneta Krężel, Aleksandra Kulpa, Marcelina Kroczek.

Wielkie gratulacje dla wszystkich startujących, a dla ich Trenerki Klaudii Rzeszuto życzenia wprowadzenia juniorów do ½ na świecie w przyszłym roku.

Obstawa naszych tancerzy to kapitan CT ADeeM Dariusz Migacz, trenerka Klaudia Rzeszuto i niezastąpiony tata Werki pan Staszek Sawicki, który tancerzy zawiózł i przywiózł, nakarmił i uśpił oraz filmował. Dziękujemy wszystkim za umożliwienie tancerzom realizować swoje marzenia.

Daroo

 

 

PA206772 

Newsletter

Imię:
Adres email:

Partnerzy

Karty rabatowe

Karta_MultiSport_Plus_mala

oksystem

Youtube Widget Slider