10-13.06.2015r. w Kielcach odbyły się Mistrzostwa Europy w tańcu HIP HOP, BREAK DANCE, ELECTRIC BOOGIE- IDO EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 2015.

Centrum Tańca ADeeM na Mistrzostwach Polski w Wałbrzychu zdobyło nominacje na tą taneczną imprezę w kategoriach: mini formacja 7-11 lat, solo 12-15 lat oraz battle Nikodem Miczołek oraz solo 16+ Justyna Migacz. Mini formacja w składzie: Zuzanna Styrna, Blanka Dybaś, Wiktoria Górka, Martyna Limanówka, Martyna Szymin, Tymoteusz Kalina, Antoni Oracz.

Na mistrzostwach Europy w Kielcach przed ogromną szansą stanął nasz duet Zuzia i Blanka, gdyż kapitan polskiej reprezentacji złożył im propozycję nie do odrzucenia. Dziewczyny wykorzystały ją i dotarły aż do 1/8 finału zajmując 40 miejsce w Europie.

Nikodem swój debiut na europejskiej imprezie zakończył na 49 miejscu w gronie 81 startujących w juniorach oraz 17 miejsce w beattle hip hop.

Justyna Migacz awansował na 23 miejsce w Europie.

A ADeeM Kids dotarł do 15 miejsca w ćwierć finale pokonując 15 zespołów. Trenerka Klaudia Rzeszuto nie mogła uwierzyć w sukces swoich podopiecznych. Gratulujemy wspaniałej pracy.

PAnita i Daroo.

P6116015

 

Newsletter

Imię:
Adres email:

Partnerzy

Karty rabatowe

Karta_MultiSport_Plus_mala

oksystem

Youtube Widget Slider