V Międzynarodowy Dzień Tańca

pod honorowym patronatem prezydenta miasta Nowego Sącza Ryszarda Nowaka

 26.04.2014. Hala Sportowa MOSiR

 

Z okazji święta tancerzy, które jest obchodzone 29 kwietnia Centrum Tańca ADeeM, Stowarzyszenie Taneczne AXIS , Miejski Ośrodek Kultury zorganizował po raz kolejny „V Międzynarodowy Dzień Tańca”. przy wsparciu finansowym Miasta Nowego Sącza.  

Wszystko zaczęło się  wieczorem 25 kwietnia, na sali gimnastycznej I LO nr1  im. Jana Długosza pojawili się tancerze towarzyscy. Rozpoczęły się warsztaty ze Zbigniewem Kołodziejem, tancerzem klasy S, trenerem i choreografem. Tancerze ćwiczyli w dwóch grupach: początkująca i zaawansowana. W sobotę o 9:00 wszyscy mogli się zaprezentować na turnieju tańca towarzyskiego, który prowadziła: Agnieszka Piwko.

Sędziowie: Zbigniew Kołodziej-trener KTT Axis, Ewa Wąsowicz –Bodziony-nauczyciel I LO , Roman Piechociński vice prezes Stowarzyszenia Tanecznego AXIS.

Sędzia skrutacyjny: Dariusz Migacz CT ADeeM

Oprawa muzyczna: Mariusz Buchowicz

Opieka medyczna: Nowosądecka Grupa Ratownicza

Rejestracja i bilety: Renata Stanek, Iwona Prokop, Patrycja Jasiewicz i Iwona Pater-Surowiak

Wypisywanie dyplomów- Joanna Chochorowska

Fotograf: Kinga Fałowska

Obsługa techniczna: uczniowie z Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Jana Długosza w Nowym Sączu. Jest to najbardziej roztańczona szkoła w naszym mieście.

Rywalizacja odbyła się w kategoriach: bez klasy tanecznej: do 7 lat, 8- 9 lat, 10-11lat, 12-13lat, 14+, z klasą taneczną: 10-11lat, 12-13lat. Najliczniejszą grupę stanowiły pary 8-9lat, 10-11lat (bez klasy tanecznej). W turnieju wzięło udział 36 par.

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali słodycze, a pary finałowe pamiątkowe dyplomy oraz medale. Nagrody wręczała pani Prezes ST AXIS Danuta Nosal . Nagrodę specjalną od sędziny pani Ewy Wąsowicz Bodziony otrzymali: Martyna Kityńska i Jakub Sułkowski. Przewodniczący komisji edukacji i kultury UM Nowego Sącza Janusz Kwiatkowski ufundowała nagrodę dla Dominiki Kulpy i Karola Jasińskiego.

Na turnieju zaprezentowały się pary klasy C: Patryk Krawczyk  i Urszula Kornaś , Jan Wojtas, Paulina Baran, Kamil Kosal , Natalia Struk. Uświetnili turniej pokazami tańca na bardzo wysokim poziomie. Wszystkie pary  trenują  w KTT Axis ”.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju.

Stowarzyszenie Taneczne AXIS składa podziękowania wszystkim osobom, które wzięły udział w organizacji turnieju

Poniżej wyniki turnieju:

TT  OPEN 10-11LAT

TT B-K  8-9LAT

TT B-K  10-11LAT

TT B-K  12-13LAT

TT B-K  14+LAT

TT B-K DO 7LAT

TT OPEN 12-13LAT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Newsletter

Imię:
Adres email:

Partnerzy

Karty rabatowe

Karta_MultiSport_Plus_mala

oksystem

Youtube Widget Slider