Tancerze z CT ADeeM tańczyli na tej imprezie. Było niesamowicie. Ogromny dwudniowy turniej, z ogromną ilością ludzi. Tańczyliśmy w gronie najlepszych formacji z całej Polski. Prestiż.

Wyjechaliśmy o 2:00 w nocy z małym opóźnieniem bo „rany boskie!” „Ktoś” zaspał. Najbardziej podekscytowane były Fuksiki, które nie chciały spać tylko jadły i gadały. Fuksredsquad i Adeemteam wiedziały jaka ciężka walka ich czeka i zbierały siły oddając się w ramiona Morfeusza. Do Lublina dotarliśmy przed 8:00 rano. No i zaczęło się: rejestracja, makijaż, fryzury, próby parkietu i obserwacja innych ekip. Obok nas przechodziły osoby znane z różnych programów TV np. Mam talent. Witali się z nami tancerze, których poznaliśmy na poprzednich turniejach. Spotkaliśmy ekipę Sławka Haczka- rodzimy Sądeczanin. Pozdrowienia dla całego zespołu.

Solówki do 11 lat to: Natalia Migacz, Weronika Sawicka i Żaneta Krężel. Niestety wśród 120 tancerek nie udało im się przebić do następnej rundy , ale na następnym turnieju będzie lepiej bo dziewczęta ciężko pracują i kochają tańczyć.

Solówki 12-15 lat to: 140 tancerek, a wśród nich: Klaudia Gargula, Zofia Pawłowska, Joanna Kotlarz  i Paulina Olech. Asia i Paulina dotarły do półfinału. Chłopcy: Paweł Piprek i Nikodem Miczołek.

Solówki 16+ to Czrek Pasiut i Justyna Migacz, która dokonała rzeczy wręcz niemożliwej. Zajęła 9 miejsce jako najmłodsza w swojej kategorii zarówno wiekiem jak i stażem. Była pierwsza do wejścia do finału. Może brakło troszkę szczęścia? Ta pozycja daje jej szansę na start w Mistrzostwach Europy.

Duety: do 11 lat: Natalia i Weronika, Żaneta i Łukasz Figuła, Zuzanna Styrna i Blanka Dybaś- ćwierćfinał.

Duety 12-15 lat:  Joanna Kotlarz i Nikodem Miczołek, Paulina Olech i Klaudia Gragula- było 65 duetów. Paulina i Klaudia dotarły do ćwierćfinału.

Duety 16+ Klaudia Rzeszuto i Justyna Migacz przeszły do ćwierćfinału w pięknym stylu.

3 miniformacje: do 11 lat Fuksik Red  zatańczył bardzo dobrze w ćwierćfinale, podobnie jak mini formacja Fuksredsquad. Natomiast AdeemTeam przeszedł rundę i otarł się o półfinał.

Wszystkie choreografie stworzyła Klaudia Rzeszuto.  To osoba o ogromnych możliwościach, nie pokazała jeszcze wszystkiego co potrafi. Klaudia gratulacje!

Spaliśmy w „Zmierzchu”. Całkiem przyzwoite warunki. Kasia Gagatek miała swoje 17 urodziny, były więc toasty i dmuchanie świeczki. Osoby pełnoletnie miały iść na imprezę taneczną, ale zmęczenie było tak ogromne, że niektórzy zasnęli na siedząco. Mamy, które pojechały z nami jako obstawa dzieci miały wczesnoporanną przygodę ze zmianą czasu. Zapamiętamy to!  I na koniec wizyta w Las Vegas. Zjedliśmy tam pizzę około 21:00, a o 2:00 zaparkowaliśmy pod basenem. Dziękujemy panu kierowcy za bezpieczną jazdę i życzliwość. Tancerze biorą się do pracy , bo 26 kwiecień to Międzynarodowy Dzień Tańca w Nowym Sączu.

Panita

plakat

 

 

Newsletter

Imię:
Adres email:

Partnerzy

Karty rabatowe

Karta_MultiSport_Plus_mala

oksystem

Youtube Widget Slider