MISTRZOSTWA POLSKI CHEERLEDERS 2019r.
1 miejsce Hip Hop duet junior - Natalia Migacz/ Zuzanna Maciuszek.
2 miejsce Hip Hop duet senior - Justyna Migacz/ Wiktoria Dulat.
KRAJOWE MISTRZOSTWA IDO HIP HOP HIP HOP BATTLES ELECTRIC BOGIE BREAK DANCE 2019r.
10 miejsce Hip Hop duet senior - Justyna Migacz/ Wiktoria Dulat.
13 miejsce solo Hip Hop 16+ - Justyna Migacz;
16 miejsce solo Hip Hop 16+ - Natalia Migacz;
17 miejsce Hip Hop duet senior - Natalia Migacz/ Zuzanna Maciuszek.
13 miejsce ADeeM Kids Hip Hop do 11 lat;
23 miejsce ADeeM Junior Hip Hop 12-15 lat;
KRAJOWE MISTRZOSTWA IDO HIP HOP HIP HOP BATTLES ELECTRIC BOGIE BREAK DANCE 2018r.
1 miejsce Break Dance solo junior - Natalia Migacz;
3 miejsce Hip Hop solo junior - Natalia Migacz;
4 miejsce Hip Hop - Justyna Migacz;
9 miejsce Hip Hop duet junior - Natalia Migacz/ Zuzanna Maciuszek.
Nominacje na Mistrzostwa Europy i Świata dla ADeeM:
KRAJOWE MISTRZOSTWA IDO HIP HOP HIP HOP BATTLES ELECTRIC BOGIE BREAK DANCE WAŁBRZYCH 31.03-2.04.2017r.
2 miejsce Nikodem Miczołek solo 12-15 lat
2 miejsce Joanna Kotlarz hip hop battles 12-15 lat
3 miejsce Natalia Migacz break dance battles 12-15 lat
10 miejsce Justyna Migacz solo 16+
5 miejsce Joanna Kotlarz i Nikodem Miczołek duet 12-15 lat
8 miejsce miniformacja (grupa) ADeeM Kids: Amelia Dyrek, Daria Adamek, Tymek Kalina, Sonia Stokłosa,Nikola Kudryk, Piotr Jaśkiewicz, Nina Święs.
5 miejsce grupa ADeeM Team: Klaudia Rzeszuto, Justyna Migacz Paulina Olech, Klaudia Gargula, Julia Kowalik, Aleksandra Kulpa, Zofia Pawłowska.
XXIII OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI FREESTYLE TWARDOGÓRA 2016-11-18
W rywalizacji Hip Hop
5 miejsce solo do 11 lat Antek Oracz
2 miejsce solo 12-15 lat Nikodem Miczołek
13 miejsce solo 12-15 lat Natalia Migacz
3 miejsce solo 16+ Justyna Migacz
7 miejsce 16+ Klaudia Gargula
2 miejsce hip hop battles 12-15 lat Nikodem Miczołek
2 miejsce hip hop battles 16+ Klaudia Gargula
6 miejsce duet do 11 lat Blanka Dybas i Antek Oracz
1 miejsce duet 12-15 lat Joanna Kotlarz i Nikodem Miczołek
4 miejsce duet 16+ Justyna Migacz i Klaudia Rzeszuto
3 miejsce miniformacje do 11 lat ADeeM KIds Blanka Dybas, Antek Oracz, Tymek Kalina, Amelia Dyrek, Zuza Maciuszek, Daria Adamek, Nicola Kudryk.
3 miejsce miniformacja 12-15 lat ADeeM JUnior Nikodem Miczołek, Joanna Kotlarz, Aleksandra Kulpa, Natalia Migacz, Żaneta Krężel, Marcelina Kroczek, Weronika Sawicka.
6 miejsce miniformacja 12-15 lat ADeeM JUnior2 Zuza Styrna, Martyna Szymin, Wiktoria Górka, Julia Mastalerz, Natalia Świerczek, Zofia Leonow, Martyna Limanówka.
WORLD CHAMPIONSHIPS IDO HIP HOP, BREAK DANCE ELECTRIC BOOGIE GRAZ 19-23.10.2016r.
13 miejsce solo 12-15 lat Nikodem Miczołek.
1/8 finału Justyna Migacz, Klaudia Gargula,
32 miejsce battels 12-15 lat Nikodem Miczołek
17 miejsce miniformacja 12-15 lat. Skład zespołu: Nikodem Miczołek, Joanna Kotlarz, Natalia Migacz, Weronika Sawicka, Żaneta Krężel, Aleksandra Kulpa, Marcelina Kroczek.
EUROPE CHAMPIONSHIPS IDO HIP HOP, BREAK DANCE ELECTRIC BOOGIE OSTRAWA 8-11.06.2016r.
44 miejsce solo 16+, Justyna Migacz
64miejsce solo 16+ Klaudia Gargula
23 miejsce solo 12-15 lat Nikodem Miczołek
24 miejsce miniformacja 12-15 lat w składzie: Natalia Migacz, Ola Kulpa, Asia Kotlarz, Nikodem Miczołek, Żaneta Krężel, Marcelina Kroczek oraz Weronika Sawicka .
KRAJOWE MISTRZOSTWA IDO WAŁBRZYCH 22-24.04.2016r.
II miejsce mini formacja 12-15 lat: Nikodem, Ola, Tuśka, Aśka, Grzanka, Wera, Marcel
II miejsce Hip Hop battles 12-15lat Nikodem Miczołek;
IV miejsce solo 12-15 lat Nikodem Miczołek ;
X miejsce solo 16+ Klaudia Gargula
VI miejsce miniformacja ADeeM Team (w składzie: Klaudia, Nyna, Teodor, Paulina, Zosia, Marcelina, Julia)
VII miejsce miniformacja do11 lat ADeeM Kids (w składzie: Blanka, Amelia, Tymek, Nicola, Daria, Zuza i Antek.
- VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO STARDANCE” POMOC DLA SŁAWKA „
II miejsce Wiktoria Kalinowska i Filip Ząbkowski- para klasy G 10-11 lat
II miejsce Dominika Kalinowska i Kamil Respekta- para klasy G 8-9 lat - XXII OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI FREESTYLE TWARDOGÓRA 14.11.2015.
I miejsce Hip Hop mini formacja ADeeM Kids
VII miejsce Hip Hop miniformacja ADeeM JuniorIV miejsce Hip Hop miniformacja ADeeM Team
SOLOI miejsce Nikodem Miczołek 12-15 lat
VII miejsce Joanna Kotlarz 12-15 lat
VII miejsce Zuzanna Styrna do11 lat
VIII miejsce Justyna Migacz 16+
I miejsce Klaudia Rzeszuto 21+
DUET
III miejsce Klaudia Rzeszuto-Justyna Migacz 16+
IV miejsce Zuzanna Styrna-Blanka Dybaś do 11 lat
V miejsce Nikodem Miczołek-Joanna Kotlarz 12-15 lat
Hip Hop battles- I miejsce Nikodem Miczołek 12-15 lat
-
IDO EUROPEAN CHAMPIONSHIPS HIP HOP 2015 KIELCE.
15 MIEJSCE HIP HOP 7-11 LAT Mini formacja w składzie: Zuzanna Styrna, Blanka Dybaś, Wiktoria Górka, Martyna Limanówka, Martyna Szymin, Tymoteusz Kalina, Antoni Oracz.
40 MIEJSCE (1/8F) - duet Zuzia Styrna i Blanka Dybaś,
49 MIEJSCE HIP HOP 12-15 LAT - Nikodem Miczołek
17 MIEJSCE HIP HOP battle 12-15 LAT - Nikodem Miczołek.
23 MIEJSCE HIP HOP POW. 16 LAT - Justyna Migacz.
- Karnawałowy Mini Pląs 31.01.2015 Kraków.
9-10 lat klasa H solistka.-Ania Kozak - I miejsce z wyróżnieniem, Karol Stanek i Emilia Kosal – I miejsce z wyróżnieniem.
10-11 H - Artur Świder i Martyna Oratowska -I miejsce
8-9 G - Kamil Respekta i Dominika Kalinowska – I miejsce z wyróżnieniem.
10-11 G- Filip Ząbkowski i Wiktoria Kalinowska – I miejsce
12-13 G - Michał Stanek i Karolina Prokop, Dominik Rams i Klaudia Kozak - I miejsce. Obie pary uzyskały awans do klasy wyższej F.
- OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Mszana Dolna 13.12.2014r.
8-7 lat klasa H.-Anna Kozak i Paweł Stawiarski, Karol Stanek i Emilia Kosal – I miejsce z wyróżnieniem.
10-11 H -Piotr Łabuda i Julia Serafin, Artur Świder i Martyna Oratowska -I miejsce z wyróżnieniem
do 7 lat H -Kamil Respekta i Dominika Kalinowska – I miejsce z wyróżnieniem.
8-9 G -Filip Ząbkowski i Wiktoria Kalinowska – I miejsce
10-11 G- Michał Stanek i Karolina Prokop , Dominik Rams i Klaudia Kozak- I miejsce
12-13 H -Mateusz Kiełbasa i Julia Mirek - I miejsce
Pary przedszkolne- I miejsce z wyróżnieniem:
1.Beniamin Piech Aleksandra Oratowska,
2.Szymon Kordys, Nicola Obrzud
3.Maciej Adamczyk, Martyna Król
4.Damian Grzyb, Weronika Bołoz
5.Anna Chebda, Martyna Basiaga
6.Maja Maleczek, Natalia Irzyk
- Puchar i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego Polskiego Towarzystwa Małopolskiego Kraków 29-30.11.2014
Para klasy E kat wiekowa 10-11 lat Karol Jasiński i Dominika Kulpa zajęli VI miejsce.
- Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PTT 22.11.2014. Kraków
8-7 lat klasa H.-Ania Kozak i Paweł Stawiarski- I miejsce, Karol Stanek i Emilia Kosal – I miejsce z wyróżnieniem.
10-11 H -Piotr Łabuda i Julia Serafin- I miejsce z wyróżnieniem, Artur Świder i Martyna Oratowska -I miejsce z wyróżnieniem
do 7 lat H -Kamil Respekta i Dominika Kalinowska – I miejsce z wyróżnieniem.
8-9 G -Filip Ząbkowski i Wiktoria Kalinowska – I miejsce
10-11 G- Michał Stanek i Karolina Prokop - I miejsce
12-13 H -Mateusz Kiełbasa i Julia Mirek - I miejsce
- Internationale Dance Cup 22.11.2014r
Kategoria solo:
7-11 lat klasa D –Żaneta Krężel I miejsce, Blanka Dybaś VI miejsce , Weronika Sawicka ½ finału, Antek Oracz ½ finału
7-11 lat klasaE- Zuzanna Styrna I miejsce, Gabriela Jargut II miejsce ,Emilia Gagatek III miejsce, Tymek Kalina VI miejsce.
7-11 lat klasaC- Natalia Migacz ½ finału
14-15 lat klasaB – Nikodem Miczołek II miejsce
14-15 lat klasaC- Joanna Kotlarz I miejsce
16+ lat klasa B- Klaudia Rzeszuto- I miejsce
16+ lat klasa S- Justyna Migacz –II miejsce
Kategoria duet:
7-11 latklasa E- Wiktoria Górka i Aleksandra Małota – I miejsce
7-11 lat klasa D – Blanka Dybaś i Zuzanna Styrna –I miejsce
7-11 lat klasa C – Natalia Migacz i Weronika Sawicka- IV miejsce
12-15 lat klasa B – Joanna Kotlarz, Nikodem Miczołek –1/2 finału
16+ klasa S – Rzeszuto Klaudia, Justyna Migacz- III miejsce.
Mini formacja:
ADeeM Kids- III miejsce
Formacja:
ADeeM Kids- I miejsce. Był to debiut formacji dziecięcej na ogólnopolskim turnieju.
- XXI otwarte Mistrzostwa Polski Freestyle w Twardogórze
Solo 12 do 15 lat: Nikodem Miczołek VI miejsce
Solo 16+: Justyna Migacz IV miejsce, Czarek Pasiut VI miejsce.
Duety: do 11 lat: Weronika Sawicka i Natalia Migacz, Blanka Dybaś i Zuzanna Styrna,
12 do 15 lat: Klaudia Gargula i Paulina Olech ½ finału,
16+: Justyna Migacz i Klaudia Rzeszuto II miejsce.
Mini formacja 12-15 lat: V miejsce
- IDO World HipHop-Electric Boogie-and Break dance Championships 2014
Mistrzostwa Świata Hip Hop- Bochum 24-28 wrzesień 2014.
Justyna Migacz reprezentowała Polskę w konkurencji solo, w kategorii wiekowej 16+. Uzyskała 42miejsce na 80 tancerek.
- Internationale Dance Cup Karczew 15.06. 2014r.
Kategoria solo:
8-9 lat klasa D – Blanka Dybaś III miejsce
10-11 lat klasaE- Zuzanna Styrna VI miejsce
10-11 lat klasaC- Natalia Migacz VI miejsce
12-13 lat klasaD-B – Nikodem Miczołek II miejsce
14-15 lat klasaD- Zofia Pawłowska –V miejsce
14-15 klasa C- Paulina Olech IV
14-15 lat klasa B- Klaudia Gargula- I miejsce
16-18 lat klasa C- Julia Kowalik- IV miejsce
16-18 lat klasa A-S- Justyna Migacz –V miejsce
18+ open klas- Klaudia Rzeszuto –II miejsce
Kategoria duet:
10-11 lat E-D – Żaneta Krężel i Łukasz Figuła- I miejsce
Blanka Dybaś i Zuzanna Styrna –II miejsce
10-11 lat C-B – Natalia Migacz i Weronika Sawicka- II miejsce
12-15 lat E-D – Zofia Pawłowska i Paweł Piprek –II miejsce
12-15 lat klas C-B- Klaudia Gargula i Paulina Olech- I miejsce
16+ E-B – Marcelina Maciak i Julia Kowalik -V miejsce
Mini formacja:
Fuksik Red- IVmiejsce
Fuksredsquad- III miejsce
ADeemteam- II miejsce
GRATULACJE!!!!!!!
PAnita
- IV Powiatowy Festiwal Tańca Nowoczesnego Łącko 22.05.2014r
Fuksik Red- I miejsce
Fuks Red Fun- II miejsce
Fuksredsquad- II miejsce
- V Międzynarodowy Dzień Tańca 26 kwiecień 2014. Nowy Sącz
Turniej Tańca Towarzyskiego
Kategoria do 7 lat
1- KOZAK ANNA, STAWIARSKI PAWEŁ ADEEM NOWY SĄCZ
2- KALINOWSKA DOMINIKA, RESPEKTA KAMILA ADEEM NOWY SĄCZ
3- MICHALIK OLIWIA, DROZD ADAM ADEEM NOWY SĄCZ
Kategoria 7-8 lat b/k
1-KALINOWSKA WIKTORIA, ZĄBKOWSKI FILIP ADEEM NOWY SĄCZ
2- KITYŃSKA MARTYNA, SUŁKOWSKI JAKUB ADEEM NOWY SĄCZ
3- SUROWIAK MARIA, DYCZEK SZYMON ADEEM NOWY SĄCZ
Kategoria 10-11 lat b/k
1-PROKOP KAROLINA, STANEK MICHAŁ ADEEM NOWY SĄCZ
3- KOZAK KLAUDIA, RAMS DOMINIK ADEEM NOWY SĄCZ
Kategoria 12-13lat b/k
1-MIREK JULIA, KIEŁBASA MATEUSZ ADEEM NOWY SĄCZ
Kategoria 14+ b/k
1-DUNIKOWSKA ELIZA, SZULC PIOTR ADEEM NOWY SĄCZ
2- KUNZ KLAUDIA, PASIUT SZYMON MAGIA DANCE Gim 1
3- RZESZOWSKA KLAUDIA, PIETRUCH KACPER MAGIA DANCE Gim 1
Kategoria 10-11 lat open
3 -KULPA DOMINIKA, JASIŃSKI KAROL ADEEM NOWY SĄCZ
Turniej hip hop
Kategoria solo do 7lat
1- GÓRSKA ANNA ADEEM NOWY SĄCZ
2- GÓROWSKA MARIA ADEEM NOWY SĄCZ
3 -NOWAK KAJA ADEEM NOWY SĄCZ
Kategoria solo do 7-11 lat
1-MIGACZ NATALIA ADEEM NOWY SĄCZ
2-SZEWCZYK KLAUDIA ADEEM NOWY SĄCZ
3-GAGATEK EMILIA ADEEM NOWY SĄCZ
Kategoria solo 12-15lat
2-KOTLARZ JOANNA ADEEM NOWY SĄCZ
3-MICZOŁEK NIKODEM ADEEM NOWY SĄCZ
Kategoria solo 16+
1- MIGACZ JUSTYNA ADEEM NOWY SĄCZ
Kategoria duet7-11 lat
1- MIGACZ NATALIA, SAWICKA WERONIKA ADEEM NOWY SĄCZ
2- KRĘŻEL ŻANETA, FIGUŁA ŁUKASZ ADEEM NOWY SĄCZ
3- DYBAŚ BLANKA, STYRNA ZUZANNA ADEEM NOWY SĄCZ
Kategoria duet 12-15 lat
1-PAWŁOWSKA ZOFIA, PIPREK PAWEŁ ADEEM NOWY SĄCZ
2- GARGULA KLAUDIA, OLECH PAULINA ADEEM NOWY SĄCZ
3 -KOTLARZ JOANNA, MICZOŁEK NIKODEM ADEEM NOWY SĄCZ
Kategoria duet 16+ lat
1 -RZESZUTO KLAUDIA, MIGACZ JUSTYNA ADEEM NOWY SĄCZ
2 -MACIAK MARCELINA, KOWALIK JULIA ADEEM NOWY SĄCZ
3 MIERZWA PATRYCJA, MICHALIK AGNIESZKA ADEEM NOWY SĄCZ
Zespoły 7-11 lat
1 -FUKSIK RED MINI ADEEM NOWY SĄCZ
2- FUKSIK RED ADEEM NOWY SĄCZ
Zespoły 12-15 lat
1- FUKSREDSQUAD MINI ADEEM NOWY SĄCZ
2- FUKS RED FUN ADEEM NOWY
Zespoły 16+ lat
1-ADEEMTEM MINI ADEEM NOWY SĄCZ
3- FUKSREDSQUAD ADEEM NOWY SACZ
- Puchar Polski Trendy Dance Cup Pawłowice 2014 17-18 maj.
Solo 7-11 lat: Blanka Dybaś, Żaneta Krężel, Weronika Sawicka , Dagmara Bober 1/8 finału
Natalia Migacz1/4 finału
Solo 12-15lat :Paulina Olech, Klaudia Gragula, Nikodem Miczołek-1/4 finału
Joanna Kotlarz ½ finału
Solo 16+: Czarek Pasiut- finał III miejsce.
Duet 7-11lat- Blanka Dybaś i Zuzanna Styrna, Żaneta Krężel i Łukasz Figuła- ½ finału,
Weronika Sawicka, Natalia Migacz – finał VII miejsce
Duet 12-15lat- Klaudia Gargula, Paulina Olech- finał IV miejsce.
Duet 16+ Justyna Migacz Klaudia Rzeszuto- finał V miejsce
Miniformacja 7-11lat- Fuksik Red- finał IV miejsce
Miniformacja 12-15lat- Fuks Red- finał IV miejsce
Miniformacja 16+ finał I miejsce Pucharu Polski.
- Krajowe Mistrzostwa IDO HIP HOP, HIP HOP BATTLES, BREAK DANCE I ELECTRIC BOOGIE Lublin 2014
Solo do 11 lat: 140 zawodniczek: Natalia Migacz, Weronika Sawicka, Żaneta Krężel-, 1/32 finału
Solo 12-15 lat: 154 zawodniczki: Zofia Pawłowska, Klaudia Gargula- 1/32 finału
Joanna Kotlarz- 1/16 finału
Paulina Olech- ¼ finału
Solo 12-15 lat: 45 zawodników: Nikodem Miczołek, Paweł Piprek- 1/32 finału
Solo 16+lat: 99 zawodniczek: Justyna Migacz -9 miejsce
Solo 16+ lat: 26 zawodników: Czarek Pasiut- ¼ finału
Duety do 11 lat:36 par: Natalia Migacz i Weronika Sawicka, Zuzanna Styrna i Blanka Dybaś, Żaneta Krężel i Łukasz Figuła- ¼ finału
Duety 12-15 lat:65 par: Joanna Kotlarz i Nikodem Miczołek- 1/32 finału
Paulina Olech i Klaudia Gargula- ¼ finału
Duety 16+ lat: 44 pary: Klaudia Rzeszuto i Justyna Migacz- ¼ finału
Miniformacje do 11 lat Fuksik red- 1/4 finału
Miniformacje 12-15 lat Fuksredsquad- ¼ finału
Mini formacje 16+ AdeemTeam- ½ finału
Wszyscy tancerze CT ADeeM posiadają licencję zawodniczą Polskiej Federacji Tańca.
- XX Otwarte Mistrzostwa Polski Freestyle Twardogóra 2013
Justyna Migacz- kat solo 12-15 lat- 3 miejsce
Justyna Migacz i Paweł Piprek- kat. Duet 12-15 lat- 5 miejsce
Natalia Migacz, Weronika Sawicka- kat solo do 11 lat -1/8 finału
Natalia Migacz, Weronika Sawicka- kat duet do 11 lat- ¼ finału
- Turniej EUDEZET ALL STAR 4. 15 czerwiec, Łódź
3 miejsce duety do 11 lat Nikodem Miczołek Joanna Kotlarz
4 miejsce solo 12 do 15 lat Justyna Migacz
5 miejsce duety powyżej 15 lat Klaudia Rzeszuto i Aleksandra Kaleta
5 miejsce Fuksik Red mini formacja
½ finału ADeeMteam mini formacja
½ finała ADeeMteam formacja
IV Międzynarodowy Dzień Tańca 29.04.2013. Nowy Sącz
5-6 lat Debiut
1. Bartłomiej Buchowicz, Martyna Oratowska –ADeeM
2. Szymon Michalik, Wiktoria Kalinowska- ADeeM
3. Kamil Respekta, Dominika Kalinowska- ADeeM
4. Bartłomiej Stojda, Aleksandra Mordarska- ADeeM
4. Michał Litwiński, Julia Lipiec- ADeeM
7-11 lat Debiut
1. Marcin Radom, Julia Batiuszczak- ADeeM
2. Jakub Drabik, Patrycja Korona- Axis
3. Michał Buchowicz , Zuzanna Brudzińska- ADeeM
4. Dominik Gaborek, Dorota Greczek- Axis
4.Kamil Pilch, Klaudia Kozak- ADeeM
4.Karol Stanek, Zuzanna Pajda- ADeeM
5. Jakub Sułkowski , Martyna KItyńska- ADeeM
5. Maksymilian Budnik, Vanessa Jarząbek-Axis
5. Kacper Jasiński, Natalia Kosakowska-Axis
5. Jan Pawlak, Krystyna Mroczkowska, Sonia Worobiow-Axis
5. Kacper Michalik, Łucja Wojtas-Axis
12-14 lat Debiut
1. Mateusz Kiełbasa, Kamila Filus-ADeeM
2. Adrian Szkaradek, Małgorzata Pawlak-Axis
3. Dawid Faron, Joanna Brzezińska- Axis
4. Dawid Lorek, Magdalena Mokrzycka- ADeeM
5. Kacper Zając, Aleksandra Ogórek- Axis
Powyżej 15 lat Debiut
1. Piotr Szymbara, Anna Nowak- MOK
2. Stefan Bożyk, Weronika Szymbara- MOK
3. Kacper Filus, Eliza Dunikowska- ADeeM
4. Witold Haza, Patrycja Filus- ADeeM
5. Jakub Bojarczuk, Izabela Hajduk- MOK
7-11 lat bez klasy tanecznej
1. Wiktor Tomasiak, Julia Fecko- ADeeM
2. Karol Jasiński, Dominika Kulpa- ADeeM
3. Filip Burnagiel , Martyna Baran- KTT Axis
4. Michał Stanek, Karolina Prokop- ADeeM
4. Bartłomiej Mróz, Zuzanna Styczyńska- ADeeM
4. Paweł Chęsiak, Joanna Knop-ADeeM
5. Jakub Fraczek , Agata Fraczek-ADeeM
5. Piotr Chęsiak, Emilia Sekuła-AdeeM
5. Cyprian Styczyński, Oliwia Włodarczyk- ADeeM
7-11 lat bez klasy tanecznej
1. Głód Paweł ,Chochorowska Aneta-Axis
2. Mateusz Wójcik, Daria Radzik- ADeeM
Pary kl. E+D
1. Kamil Kosal, Natalia Struk - KTT Axis
2. Jan Wojtas, Paulina Baran- KTT Axis
3. Mateusz Kuźma, Ewa Łukasiewicz- KTT Axis
Wyniki turnieju nowoczesnego:
Solo do 11 lat
1 Sawicka Weronika ADeeM Final
2 32 Faron Kinga Final
3 23 Kotlarz Joanna ADeeM Final
4 12 Krężel Żaneta ADeeM Final
5 19 Kroczek Marcelina ADeeM Final
6 16 Raczek Alicja ADeeM Final
7 11 Figuła Łukasz ADeeM
Solo 12-15 lat
1 Kolecka Kinga Final
2 41 Migacz Justyna ADeeM Final
3 66 Wilk Anna Final
4 47 Bober Olga ADeeM Final
5 42 Gargula Klaudia ADeeM Final
6 68 Ostafin Joanna Final
Duety do 11 lat
1 Kotlarz Joanna, Miczołek Nikodem ADeeM Final
2 95 Szarek Maria, Pawlik Natalia ADeeM Final
3 97 Figuła Łukasz, Krężel Żaneta ADeeM Final
4 99 Motyka Joanna, Obrzut Weronika ADeeM Final
5.5 96 Chełmecka Matylda, Dybaś Blanka ADeeM Final
5.5 98 Kowalik Amelia, Surma Eliza ADeeM Final
Duety 12-15 lat
1 Migacz Justyna, Piprek Paweł ADeeM Final
2 113 Pawłowska Zofia, Gargula Klaudia ADeeM Final
3 112 Olech Paulina, Studzińska Marta ADeeM Final
4 115 Sawicka Weronika, Sawicka Barbara ADeeM Final
5 114 Kulpa Aleksandra, Kroczek Marcelina ADeeM Final
6 117 Michalik Karolina, Król Wiktoria ADeeM
Zespoły do 11 lat
1 Fuksik Red mini ADeeM Final
2 141 Fuks Red Formacja ADeeM Final
3 143 Fun Dancing Friends ADeeM Final
4 145 Blue Team ADeeM Final
5 146 Funny Kids ADeeM Final
6 144 What Red ADeeM
Zespoły 12-15 lat
1 Bochnia JDC Junior Final
2 152 Fuks Red Squad ADeeM Final
3 156 Bochnia JDCKids Final
4 154 Nut Crew Final
5 155 Modern Generation Final
6 153 Fuks Red Fun ADeeM
Zespoły powyżej 15 lat
1 ADeeMTeam mini ADeeM Final
2 165 JDC JANKI MYŚLENICE Final
3 161 ADeeMTeam ADeeM Final
4 164 WirDance WirDance Final
5 163 Fuks Crew ADeeM Final
6 166 LET'S Dance Final
- XIV Międzyszkolny Turniej Tańca Towarzyskiego im. Janusza Głuca. 8 czerwiec 2013r.
W kategorii debiut 5- 6lat ( przedszkole) wygrały Gabrysia Oleksy i Emilka Sekuła- ADeeM
W kategorii debiut 6-7 lat – wygrała para połączona na turnieju Julia Batiuszczak ADeeM i Kacper Michalik SP w Piątkowej.
W kategorii debiut 8-10 lat- wygrała para Jakub Serafin, Klaudia Bochenek – SP Tęgoborze
W kategorii debiut 11-14 lat- wygrała Alicja Prokop i Dawid Lorek ADeeM
W kategorii debiut powyżej 15 lat- wygrała Weronika Szymbara i Stefan Bożyk ADeeM
W kategorii b/k 7-10 lat- wygrała Julia Fecko i Wiktor Tomasiak ADeeM
W kategorii b/k 11-14 lat- wygrała Aneta Chochorowska i Paweł Głód Axis
W kategorii klasa taneczna- wygrała Natalia Struk i Kamil Kosal Axis
Nagrodę publiczności otrzymała- Paweł Klimczak i Julia Rolka Axis
- III Festiwal Tańca Nowoczesnego 18 kwiecień 2013- Dom Kultury „Sokół” Stary Sącz
NAGRODA SPECJALNA Fuksik Red w składzie: Basia Sawicka, Weronika Sawicka, Marysia Szarek, Natalka Migacz, Natalka Pawlik, Marcelina Kroczek i Asia Kotlarz w kategorii do 10 lat, zeszłoroczni triumfatorzy, w tym roku byli jeszcze wyżej. Choreografia Klaudia Rzeszuto.
I miejsce FuksRedSquad ugruntował swoje zeszłoroczne I miejsce: Justyna Migacz, Paulina Olech, Marta Studzińska, Zosia Pawłowska, Ola Gagatek, Klaudia Gargula, Klaudia Strojny, Paweł Piprek. Choreografia Klaudia Rzeszuto i Aleksandra Kaleta.
I miejsce ADeeMTeam miał swoją premierę na tym festiwalu. Zatańczyli: Wiktoria Drogoś, Karolina Piwko, Sabina Dzięciołowska, Kasia Gagatek, Czarek Pasiut, Klaudia Celusta, Anna Górka, Aga Kudłacz, Magda Lippa, Natalia Jawor. Choreografia Klaudia Rzeszuto i Aleksandra Kaleta.
- III Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego „Eudezet All Star Weekend 3”,16 czerwiec 2012r. Pabianice – Łodź.
II miejsce - mini formacja Fuks Redsquad: Justyna Migacz, Katarzyna Gagatek, Paulina Olech, Wiktoria Drogoś, Sabina Dzięciołowska, Paweł Piprek, Piotr Poręba.
II miejsce - formacja Fuks Red: Justyna Migacz, Wiktoria Drogoś, Katarzyna Gagatek, Zofia Pawłowska, Sabina Dzięciołowska, Paweł Piprek, Piotr Poręba, Karolina Piwko, Paulina Olech, Klaudia Gargula, Alicja Pawłowska, Ola Gagatek, Klaudia Strojny, Michał Tokarski, Eliza Wacławik,
II miejsce - duet Justyna Migacz i Paweł Piprek.
IV miejsce - duet – Zofia Pawłowska i Alicja Pawłowska.
VI miejsce - mini formacja ADeeMTeam: Joanna Faron, Klaudia Rzeszuto, Aleksandra Kaleta, Aleksandra Kulig, Agnieszka Kudłacz, Aleksandra Żak, Weronika Urbanik.
- XIX Sądecka Wiosna Artystyczna 11 maja 2012- Miejski Ośrodek Kultury, Nowy Sącz
- I miejsce - FuksRedSquad-ADeeM, choreograf- Joanna Faron
- Wyróżnienie- Szau Dens, choreograf Anita i Dariusz Migacz
- III Międzynarodowy Dzień Tańca 28 kwiecień 2012- Nowy Sącz ST AXIS
7-10 lat taniec towarzyski
- I miejsce - Wiktor Tomasiak, Julia Fecko- ADeeM
- II miejsce - Karol Jasiński, Dominika Kulpa- ADeeM
- III miejsce - Kamil Zając, Natalia Migacz- ADeeM
11 – 14 lat taniec towarzyski
- I miejsce - Fecko Bartłomiej, Kociołek Sara- ADeeM
- II miejsce - Stanek Szymon, Prokop Alicja- ADeeM
Solo hip hop do 11 lat
- III miejsce -Kulig Justyna- ADeeM
Solo hip hop 12 – 15 lat
- II miejsce - Pawłowska Zofia -ADeeM
- III miejsce - Poręba Piotr-ADeeM
Duet hip hop do 11 lat
- I miejsce - Faron Kinga & Prusak Sylwia -ADeeM
- II miejsce - Miczołek Nikodem & Kotlarz Joanna-ADeeM
- III miejsce - Sawicka Weronika & Sawicka Basia-ADeeM
Duet hip hop 12 – 15 lat
I miejsce - Migacz Justyna & Piprek Paweł-ADeeM
II miejsce - Pawłowska Alicja & Pawłowska Zofia-ADeeM
III miejsce - Piwko Karolina & Gargula Klaudia-ADeeM
Zespół do 11 lat
I miejsce - Fuksik Red mini-ADeeM, choreograf- Klaudia Rzeszuto
II miejsce - Fuksik Red-ADeeM- choreograf- Klaudia Rzeszuto
III miejsce - Funny Dancing Frends-ADeeM ,choreograf- Aleksandra Kaleta
Zespół 12 – 15 lat
I miejsce - FuksRedSquad-ADeeM, choreograf- Joanna Faron
II miejsce - JDC Kids –JDC Bochnia, choreograf- Andrzej Starowicz
III miejsce - FuksRedSquad mini-ADeeM, choreograf- Joanna Faron
- II Festiwal Tańca Nowoczesnego 19 kwiecień 2012- Dom Kultury „Sokół” Stary Sącz
I miejsce - mini formacja Fuksik Red, choreograf Klaudia Rzeszuto- kat. wiekowa do 11 lat
I miejsce - FuksRedSquad-ADeeM, choreograf- Joanna Faron- kategoria wiekowa 12-15 lat
- Showexpo Kielce 06.11.2011r.
- solo do 11 lat- Nokodem Moczołek- II miejsce
- Solo 12-15 lat- Justyna Migacz - I miejsce
- Zosia Pawłoska pierwszy raz na turnieju- przeszła do półfinału
- Piotr Poręba - I miejsce
- Paweł Piprek - II miejsce
- Duety 12-15 lat- Justyna Migacz i Paweł Piprek - II miejsce
- Zosia Pawłowska i Alicja Pawłowska – V miejsce
- Mini formacja 12-15 lat – Justyna Migacz, Wiktoria Drogoś, Aleksandra Żak, Sabina Dzięciołowska, Kinga Zipser, Katarzyna Gagatek, Paweł Piprek - II miejsce
- 15 lipca 2011 Małopolskie Spotkania Taneczne Krynica 2011
Fuks Red w składzie Justyna Migacz, Kinga Zipser, Weronika Urbanik i Piotr Poręba zatańczyli choreografię „Świerszcz” i zdobyli główną nagrodę „Perłową Pointę” w kategorii taniec street. Justyna Dobosz i Justyna Migacz zaprezentowały się w choreografii solowej otrzymując ogromne brawa, a Justyna Migacz za swoją „Różową metamorfozę” została nagrodzona statuetką burmistrza Krynicy-Zdroju dr Dariusza Reśko. Nagrody zostały wręczone na koncercie galowym w sobotę 16 lipca na sali koncertowej w Pijalnii Głównej.
- Open Poland 2011 Warszawa Egurrola Dance Studio -17.06. 2011r.
- Solówki powyżej lat 15 Cezary Pasiut - VI miejsce
- Duety powyżej lat 15 Aleksandra Kaleta i Joanna Faron - VI miejsce
- Mmini formacja 12-15 lat 7-osobowa grupa Fuks Red IV miejsce
- Formacja Fuks Red Squad - VII miejsce
- Formacja powyżej 15 lat ADeeM - VI miejsce
- Festiwal „ Idol Radom” - 16.04.2011r.
• trzy III miejsca zajęli nasi „brązowi chłopcy” w solówkach:
- Paweł Piprek do 12 lat,
- Piotrek Poręba 13 - 15 lat
- Cezary Pasiut powyżej 16 lat
• szóste miejsce zajęła znakomita tancerka:
- Ola Kaleta;)
• drugie miejsce zajęła mini formacja - FuksRedSquad
• czwarte miejsce miała formacja - AdeeMTeam
- Turniej w hip hop-ie "OPEN POLAND Warszawa 2010" w Egurolla Dance Studio - 18.06.2010r.
• piąte miejsce mini formacja ADeeM
• siódme miejsce formacja ADeeM
• siódme miejsce mini formacja Fuks Red
- PUCHAR POLSKI W HIP HOP-ie Radom - 6.06.2010r.
• 2 miejsce w kategorii do 11 lat Paweł Piprek Centrum Tańca ADeeM
• 3 miejsce w kategorii Junior 12 - 15 lat Cezary Pasiut Centrum Tańca ADeeM
• 5 miejsce formacja ADeeM
• 7 - 9 miejsce mini formacja ADeeM
• 6 miejsce mini formacja Fuks Red
- Pozostałe:
• 1 miejsce na XVII Sądeckiej Wiośnie Artystycznej 2010
dla Formacji ADeeM choreografia „DRESZCZ”
• 3 miejsce na XVII Sądeckiej Wiośnie Artystycznej 2010
dla Formacji Fuks Red choreografia „IMPREZA”
• 3 miejsce na XVI Sądeckiej Wiośnie Artystycznej 2009
dla Formacji ADeeM choreografia „MOC CZERWIENI”
• 3 miejsce na XVI Sądeckiej Wiośnie Artystycznej 2009
dla Formacji Fuksik Red choreografia „MIX DANCE”
• 2 miejsce na XVI Sądeckiej Wiośnie Artystycznej 2009
dla duetu Juta-Kara choreografia „GRY ULICZNE”
• 1 miejsce na XV Sądeckiej Wiośnie Artystycznej 2008
dla Formacji ADeeM choreografia „SENNE MARZENIA”
• Wyszkolenie pary mistrzowskiej klasy „A” w tańcu towarzyskim
• Współudział w szkoleniu tancerek międzynarodowej klasy „S” oraz wyszkolenie wielu par
klasy „D” i „C”.
• Udział w wielu turniejach tańca towarzyskiego ogólnopolskich jak i z udziałem
par międzynarodowych.
• Występy formacji tańca nowoczesnego na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego
w Nowym Sącz
• FT Nowoczesnego ADeeM zwyciężyła XV Sądecką Wiosnę Artystyczną- 2008
• Absolwentka ADeeM Kasia Węglowska –Król trenuje w Krakowie taniec współczesny i chętnie do nas wraca ze swoimi choreografiami.
• Absolwentka ADeeM Patrycja Piwko tańczy obecnie w Krakowie hip hop
15 lipca 2011 Małopolskie Spotkania Taneczne Krynica 2011. Fuks Red w składzie Justyna Migacz, Kinga Zipser, Weronika Urbanik i Piotr Poręba zatańczyli choreografię „Świerszcz” i zdobyli główną nagrodę „Perłową Pointę” w kategorii taniec street. Justyna Dobosz i Justyna Migacz zaprezentowały się w choreografii solowej otrzymując ogromne brawa, a Justyna Migacz za swoją „Różową metamorfozę” została nagrodzona statuetką burmistrza Krynicy-Zdroju dr Dariusza Reśko. Nagrody zostały wręczone na koncercie galowym w sobotę 16 lipca na sali koncertowej w Pijalnii Głównej.
Open Poland 2011 Warszawa Egurrola Dance Studio-17.06. 2011.
Solówki powyżej lat 15 Cezary Pasiut -VI miejsce.
Duety powyżej lat 15 Aleksandra Kaleta i Joanna Faron -VI miejsce.
Mmini formacja 12-15 lat 7-osobowa grupa Fuks Red IV miejsce.
Formacja Fuks Red Squad- VII miejsce.
Formacja powyżej 15 lat ADeeM- VI miejsce.
Festiwal Tańca Idol Radom 2011- 16.04.2011.
Mmini formacja - FuksRedSquad -II miejsce
Trzy III miejsca zajęli nasi „brązowi chłopcy” w solówkach <Paweł Piprek do 12 lat, Piotrek Poręba 13 - 15 lat i Cezary Pasiut (Czaro;>) powyżej 16 lat>
Formacja AdeeMTeam - IVmiejsce
Solo powyżej 15 lat Ola Kaleta- VI miejsce