ins16

Dariusz Migacz - sędzia Tańca towarzyskiego polskiego Towarzystwa Tanecznego, trener par tańca towarzyskiego, trener formacji tańca nowoczesnego, choreograf, instruktor tańca towarzyskiego legitymujący się zaświadczeniem Ministerstwa Kultury  Narodowego Centrum Kultury, posiadający certyfikat I stopnia Polskiego Zawodowego Stowarzyszenia Tanecznego.

ins19

Anita Migacz - absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, instruktorka  tańca sportowego i nowoczesnych form gimnastyki (stretching, pilates ), od 1996 roku jest nauczycielką wychowania fizycznego w I LO i Gimnazjum w Nowym Sączu, gdzie realizuje autorski program tańca towarzyskiego.


 

ins46

 Justyna Migacz - tancerka, instruktorka tańca w CT ADeeM. Rozpoczynała swoja przygodę z tańcem w wieku 4 lat od tańca towarzyskiego. Kiedy skończyła 9 lat zainteresowała się tańcem nowoczesnym, a szczególnie hip hopem. Brązowa medalistka Otwartych Mistrzostw Polski 2015, uczestniczka Mistrzostw Świata IDO 2015 Hip Hop, uczestniczka Mistrzostw Europy 2016 IDO Hip Hop. Prowadzi zajęcia z dziećmi przekazując im swoją pasję i doskonałą technikę.

 

Natalia Migacz - bgirl Tuśka, Mistrzyni Polski IDO 2018 Break Dance, 2 wice Mistrzyni Polski IDO 2018 Hip Hop, reprezentantka Polski na Mistrzostwa Świata i Europy 2018, instruktorka w Centrum Tańca ADeeM. Posiada niezwykłe umiejętności taneczne połączone z ogromną charyzmą i energią. 

 

Małgorzata Legutko - absolwentka Akademi Wychowania Fizycznego, instruktorka fitnes, nauczyciel w.f. Jej pasja to ruch i taniec. Kreatorka doskonałej formy i humoru. W Centrum Tańca ADeeM prowadzi zajęcia z Zumby Dance.

 

Beata Frohlich Wrona - z wykształcenia pedag  i instruktor fitness. Od lat praktykuje jogę, pilates  i uprawia freediving - czyli nurkowanie z zatrzymanym oddechem. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia „Jogi Iyengara”. Prowadzi również ćwiczenia kształtujące sylwetkę, poprawiające wydolność organizmu i wzmacniające "centrum siły". Każdemu pomoże wypracować prawidłową postawę ciała, wzmocnić mięśnie głębokie, osiągnąć harmonię duszy i ciała oraz  zwalczyć stres życia codziennego.

   
 

Joanna Piwko - instruktorka  w CT ADeeM. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 14 lat. Początkowo tańczyła Disco, Jazz, Współczesny, następnie Hip Hop. Obecnie studiuje nauczanie początkowe, a w CT ADeeM z pasją uczy tańca dzieci.

 
Nasi choreografowie - zaproszeni goście:
ins34 Adrianna Piechówka - tancerka, instruktorka, finalistka programu "You Can Dance - Po prostu tańcz". Ma na swoim koncie liczne osiągnięcia w tańcu towarzyskim w klasie S. Brała udział w 3 edycji "You Can Dance - Po prostu tańcz", gdzie na warsztatach w Barcelonie dotrwała do samego końca. Do finałowej szesnastki dostała się w kolejnej, 4 edycji YCD, do której jak mówi była lepiej przygotowana psychicznie i tanecznie. Program zaszczepił w niej miłość do innych stylów tanecznych, którymi się obecnie zajmuje. Jej taniec jest niezwykle dynamiczny i ekspresyjny.
pela Maciej Pela - 100% tancerz i instruktor, szkolący się u najlepszych na całym świecie. Jego styl to hip hop. Tańczy, wychowuje, zawsze się usmiecha i pozytywnie wpływa na swoich uczniów.
ins44

Magdalena Zwierzyńska - tancerka, instruktorka hip hop’u. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 9 lat trenując taniec towarzyski, wtedy jeszcze nie myślała, że to właśnie taniec stanie się jej życiową pasją. Potem była grupa Volt. A dalej Montpellier, gdzie zaczęła się szkolić w jazzie(szkołą „L’aterier danser”), tańcu klasycznym( szkoła „Studios Skouratoff”) i akrobatyce(szkołą „CEP Gymnase Louise Negre”). Wraz z powrotem do Polski zdecydowała się na zmianę stylu i rozpoczęła swoją przygodę z zespołem jazzowym ‘Jazz One’, odnosząc kolejne sukcesy zarówno w Polsce jak i za granicą. W 2010 roku dostaje się na stypendium do Danii i tu poświęca się hip hopowi. Ma świetny kontakt ze swoimi podopiecznymi. Uśmiech nie schodzi jej z twarzy. Świetnie gra w piłkę nożną. W dalszym ciągu rozszerza swoją wiedzę taneczną poprzez liczne warsztaty i szkolenia w różnorodnych stylach. 

ins43

Andrzej Starowicz - tancerz, instruktor, choreograf, producent. JDC Kraków to jego szkoła. Szlify zdobywał u najlepszych choreografów w Polsce i za granicą (są wśród nich m.in Blake McGrath, Brian Friedman, Wade Robson, Tucker Barkley, Marty Kudelka, Mia Michales czy Piotr Jagielski i Piotr Galiński). Jako tancerz nieustannie się rozwija, regularnie biorąc udział w warsztatach organizowanych przez najbardziej prestiżowe szkoły tańca. W swoim tańcu łączy jazz z bardzo dynamicznym hip hopem, elementami popu i New Age. Uwielbia Contemporary. Charakterystyczna cecha: uśmiech i niesamowita ekspresja.

ins42

Luka Raimondi - tancerz z gorącej Italii. Swoje doświadczenia taneczne zdobywał we Włoszech,  w Szwajcarii, w Stanach Zjednoczonych. Szkolił się min. u Marty Kudelka, Nich Bass, Mischa Gabriel, Eddie Morales, Dave Scott…. Jego  styl taneczny to hip hop.

ins40

Joanna Kulig - Zaczynała tańczyć w ADeeMie, na studia wyemigrowała do Warszawy i tam rozwinęła się tanecznie. Niedawno wróciła z pólrocznego stypendium w Danii. Oczywiście tanecznego! Joanna uwielbia hip hop i całą kulturę z nim związaną.

ins36 Michał Skowroński - tancerz klasy S, specjalizuje się w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Jest instruktorem tańca towarzyskiego. Mimo ogromnego poczucia humoru jest nauczycielem bardzo wymagającym dzięki czemu młodzi tancerze osiągają coraz lepsze rezultaty na parkietach tanecznych. Stosuje ciekawe metody używając różnych przyborów np. gumy do skakania.
ins15 Sylwia Kuczyńska - instruktor tańca i choreograf. Wcześniej tancerka w zawodowej grupie tanecznej Volt. Jej specjalność to: hip hop, ragga jam i dancehall. Treningi z nią to prawdziwe wyzwanie dla każdego tancerza. W EDS pracuje głównie z dziećmi. Dzięki swojemu opanowaniu i konsekwencji w dążeniu do celu osiąga znakomite rezultaty. Choreograf w programie Viva Królowie Dancefloru.
ins38

Katarzyna Wysocka - to wulkan energii i uśmiechu. Tancerka i instruktorka. Poznaliśmy ją na obozie w Pisarzowej, gdzie miała zastąpić kontuzjowanego Wojtka Kuczyńskiego.  To był hip hopowy odjazd. Szkoliła się w Barcelonie: hip hop, klasyka, jazz, współczesny. Odkryła, że technika tańca hip hop i współczesnego świetnie idą ze sobą w parze. Zakochała się w tańcach jamajskich i w tym kierunku również intensywnie się rozwija. Jej założeniem, jako instruktora tańca, jest ciężka praca w pozytywnej atmosferze i radość jaką daje taniec.

ins29 Wojciech Kuczyński - instruktor tańca, choreograf, "ojciec" hip hopu w EDS . Wcześniej tancerz zawodowej grupy tanecznej Volt. Jego specjalność to old school. Choreograf w programie YCD, Viva Królowie Dancefloru. Swoich uczniów zmusza do skupienia i ciężkiej pracy, dzięki czemu zajęcia z nim to niezapomniane przeżycie. Stworzył dla naszej formacji m.in. choreografię "Gry uliczne", która później została zaprezentowana na Sądeckiej Wiośnie Artystycznej.
ins12 Olga Zawadzka - instruktor tańca, choreograf, trenerka czołowych zespołów juniorskich w EDS, wcześniej tancerka zawodowej grupy tanecznej Volt. Jej specjalność to hip hop, disco oraz jazz. Choreografie Olgi są zaskakujące i bardzo dynamiczne np. "Lets go", który był tańczony przez Fuksik Red.
ins30 Paweł Michno - zawodowy tancerz, choreograf, instruktor oraz sędzia taneczny. Jego ulubiony styl to jazz. Na swoich treningach zwraca szczególną uwagę na technikę i dokładność wykonywanych kroków, co sprawia, że uczestnictwo w jego zajęciach daje możliwość ogromnego rozwoju swoich umiejętności.
ins24 Anna Derfel - tancerka, instruktor tańca, sędzia taneczny. Specjalizuje się w jazzie i street jazzie. Jej akrobatyczne przygotowanie pobudza młodych tancerzy do wytężonej pracy, której rezultaty można łatwo zaobserwować.
ins14 Tomasz Piotrowski - tancerz zawodowej grupy tanecznej Volt. Uczestnik VI edycji YCD. Specjalista w stylach hip hop i house. Mieliśmy okazję trenować pod jego okiem na obozie w Pisarzowej, organizowanym przez CT ADeeM.
ins23 Bartosz Biernacki "Bartazz" - jeden z czołowych tancerzy break dance'u w Polsce. Ma ogromny wkład w rozwój polskiego b-boy'ingu. Będąc gościem na obozie tanecznym organizowanym przez CT ADeeM, uczył nas podstaw break dance'u.
ins26 Katarzyna Węglowska-Król - swoją taneczną przygodę rozpoczęła na zajęciach tańca klasycznego. Później dołączyła do CT ADeeM, gdzie, tańcząc w formacji, poznała nowe style takie jak: hip hop, jazz, modern. Obecnie jest członkiem Krakowskiego Teatru Tańca, na deskach którego możemy oglądać ją w przedstawieniach współczesnych.
ins2 Ewelina Kania - instruktor tańca, choreograf, wcześniej tancerka zawodowej grupy tanecznej Volt. Jej ulubione style to disco i jazz. Swoją postawą skutecznie mobilizuje swoich uczniów do pracy. Obecnie mieszka w Szwecji wraz z mężem.
ins6 Łukasz Waśko - mistrz fitnessu, instruktor i choreograf. Podczas dwudniowych warsztatów stworzył dla naszej formacji choreografię do utworu Christiny Aquilery.
  Magdalena Wołoch - tancerka, instruktor tańca. Jej żywioł to modern jazz. Na obozie zorganizowanym przez CT ADeeM wywołała spore zainteresowanie tym, nowym dla nas, stylem tanecznym.
ins8 Michał Stoch - choreograf Kieleckiego Teatru Tańca. Pod jego okiem ćwiczyliśmy podstawy jazzu i hip hopu. Twórca choreografii " Wake Up" i " Step Up".
  Paulina Kolaska - absolwentka Kieleckiej Szkoły Tańca, choreograf. Właśnie z nią odbyły się pierwsze warsztaty Taneczne w CT ADeeM. Wtedy powstała choreografia zatytułowana "Przebudzenie". Po wielu miesiącach ćwiczeń formacja zaprezentowała ją na Sądeckiej Wiośnie Artystycznej zdobywając pierwsze miejsce.
ins25 Andrzej Suchocki i Natalia Piecewicz - para taneczna klasy S specjalizująca się w tańcach latynoamerykańskich. Zajmują 5 miejsce w rankingu ogólnopolskim. Szkolą młodych tancerzy z bardzo dobrymi rezultatami. Andrew i Natalia wystąpili w filmie "Zatańcz ze mną". Kiedy zatańczyli w nim ognistą sambę cały Nowy Sącz oszalał na ich punkcie. Do dzisiaj wśród ich uczniów funkcjonują ulubione powiedzonka Andrzeja np. "and down…"
ins4 Janusz Biały - Sądeczanin, tancerz klasy S, zawodowiec, mistrz Polski w tańcach latynoamerykańskich. Tytuł ten uzyskał tańcząc z Anną Kosowską. Obecnie trener jednej z najlepszych szkół tańca towarzyskiego w Polsce. Kiedy po raz pierwszy przyjechał na warsztaty do Pisarzowej porwał wszystkich uczestników do pracy rytmami afrykańskimi. Cały obóz tańczył "Murzynki" w poszarpanych bibułkowych spódniczkach i umorusanych twarzach.

Newsletter

Imię:
Adres email:

Partnerzy

Karty rabatowe

Karta_MultiSport_Plus_mala

oksystem

Youtube Widget Slider