P617893917 czerwca 2011 – kolejna znacząca data dla wszystkich członków CT ADeeM, którzy tego właśnie dnia wzięli udział w zawodach tanecznych Open Poland w Warszawie, organizowanych przez znaną szkoła tańca Equrrola Dance Studio.

17 czerwca 2011 – kolejna znacząca data dla wszystkich członków CT ADeeM, którzy tego właśnie dnia wzięli udział w zawodach tanecznych Open Poland w Warszawie, organizowanych przez znaną szkoła tańca Equrrola Dance Studio. Po wielogodzinnej podróży, podczas której znalazło się miejsce zarówno dla dobrej zabawy jak i błądzenia po warszawskich ulicach, zmęczeni ale zadowoleni dotarliśmy na miejsce (uczucie rozprostowania kości po wyjściu z busa – bezcenne). Po rejestracji i otrzymaniu numerów startowych byliśmy już w pełni gotowi na podjęcie nowego wyzwania.

Turniej stanowił wydarzenie pełne emocjonującej sportowej rywalizacji pomiędzy najlepszymi tancerzami z całej Polski. Uczestnicy konkurowali ze sobą w różnych stylach tanecznych (jazz, disco, hip-hop, inne formy tańca) oraz w poszczególnych kategoriach (solo, duety, mini formacje, formacje)

W solówkach powyżej lat 15 zaprezentowali się: Justyna Dobosz, Aleksandra Kulig, Natalia Orzechowska i Cezary Pasiut (VI miejsce). W grupie 12 -15 lat w tej samej kategorii wzięli udział: Paweł Piprek, Piotr Poręba, Justyna Migacz, Aleksandra Żak, Katarzyna Gagatek, Kinga Zipser, Wiktoria Drogoś. Podczas prezentacji zawodnicy mogli liczyć na gorący doping pozostałych tancerzy z CT ADeeM okupujących pierwsze rzędy widowni. Po występach solowych nadszedł czas na duety. Wśród młodszych uczestników znalazły się Aleksandra Żak i Katarzyna Gagatek. W grupie powyżej lat 15 zaprezentowały się natomiast: Aleksandra Kaleta i Joanna Faron (VI miejsce), Klaudia Rzeszuto i Joanna Kurowska oraz Monika Zaremba i Patrycja Kropiwnicka. Następnie przyszła kolej na mini formacje 12-15 lat. Występująca w tej kategorii 7-osobowa grupa Fuks Red pokazała na co ją stać. Młodzi tancerze dali z siebie wszystko, a ich wysiłki zostały nagrodzone IV miejscem, będącym dla nich miłym zaskoczeniem, a zarazem silną motywacją do dalszej pracy.. Oprócz mini formacji na warszawskiej scenie wystąpiła także formacja Fuks Red Squad. Jej członkowie mogą pochwalić się zajęciem VII miejsca. Pod koniec dnia nadszedł czas na formacje powyżej 15 lat. Starsi tancerze ADeeM-u wywalczyli dla siebie VI miejsce.

Na końcu turniejowych zmagań mieliśmy okazję oglądać występy najlepszych grup tanecznych w Polsce, takich jak V2 i V3, które wywarły na nas ogromne wrażenie. Turniej stanowił nie tylko zaciętą walkę pomiędzy uczestnikami ale także wydarzenie promujące aktywny sposób spędzania wolnego czasu, integrację tanecznej społeczności oraz okazję do wymiany cennych doświadczeń. Spotkaliśmy Wojtka i Sylwię Kuczyńskich, Olgę Zawadzką i Pawła Michno. Oczywiście była sesja zdjęciowa z Markiem Egurrolą. Niestety w tym roku tancerze z YCD  nie dopisali i nie mamy autografów. Mamy za to bardzo wartościowe dyplomy oraz  firmowe worki na buty  i miski, które stanowią podstawowe wyposażenie na obóz w Pisarzowej.

Po całodniowych zmaganiach spakowaliśmy swoje rzeczy i wyszliśmy na zewnątrz w poszukiwaniu naszego środka transportu, który, jak się okazało, już czekał aż znów zaszczycimy go swoją obecnością. Przyczepka też była. Około 22:30  odwiedziliśmy Mc Donalds . Byliśmy bardzo głodni. Nocna podróż przebiegała dość spokojnie, a około godziny 6 rano dotarliśmy do Nowego Sącza.

Po udanej wycieczce czas na powrót do regularnych treningów! Tak, by następnym razem podium było nasze.


Joanna Faron


Newsletter

Imię:
Adres email:

Partnerzy

Karty rabatowe

Karta_MultiSport_Plus_mala

oksystem

Youtube Widget Slider