pozyczka online

11 sierpnia 2012 rok to bardzo ważna data dla ADeemowiczów gdyż w ten dzień, rozpoczeliśmy kolejną -VII Dancopisarzomanię! O tak działo się... drodzy Państwo... oj działo się! Let's go!

W tym roku mieliśmy instruktorów z Egurrola Dance Studio, a mianowicie gościliśmy: Mr Wojciech Kuczyński, niektórym bardziej znany jako Wojtazz, który uczył nas hip hop. Mrs Sylwia Kuczyńska odwiedziła i uczyła nas, w błogosławionym stanie (congratulations), stylu dancehall :) Miłą niespodzianką okazała się Magda Zwierzyńska, finalistka VII edycji popularnego programu telewizyjnego You Can Dance. DziaMa odwiedziła nas po raz pierwszy wykładając hip hop. Oprócz tańca uczestniczyliśmy w zajęciach z języka angielskiego z Mrs Marta Górka. Thank you:)

Sobota, pierwszy dzień obozu a już bardzo intensywie i eksycytująco. W oczekiwaniu na Wojtka i Sylwię, rozpoczęliśmy pracę nad tajemniczym projektem o nazwie "Love". Nad jego realizacją czuwała niezmiennie Pani Anita Migacz, a choreografii uczyły nas instruktorki CTA: Klaudia Rzeszuto, Aleksandra Kulig i Justyna Migacz. Good job girls! Po treningu przystąpiliśmy do losowania. Wiem...zapytacie czego? Już piszę- kapitanki zespołów: "Gargameli" Klaudia Rzeszuto i "Ale Szał" Aleksandra Kaleta losowały płytki z muzyką, by przez kolejne dni pracować nad osobnymi VideoClip i StreetDance show. Jeszcze tylko practise z Panem Darkiem Migaczem, kolacja, prysznic, pogaduchy..uff... czas spać.

Kolejne 6 dni to czas, który spędziliśmy z instruktorami EDS. Niedziela, poniedziałek i wtorek to classy z Wojtkiem i Sylwią. Pokochaliśmy ich 5 lat temu i jesteśmy wierni! Środa, czwartek i piątek to warsztaty z Magdą Zwierzyńską, która nie dała się nie lubić!:) Atmosfera na Jej zajęciach była cudowna i pomimo trudnych choreografii nie zapominaliśmy o zabawie:) Oczywiście obóz to nie tylko praca! Szefostwo zagwarantowało nam wiele atrakcji, które miały na celu fun ale i rywalizację między ekipami. Poszukiwaliśmy skarbów, bawiliśmy się na upiór party, wybieraliśmy Najmilszą, przebieraliśmy za znanych mi.in: Pana Darka, Panią Anitę, Pana Tomka Kotlarza (od zawsze męczy nas na porannej rozgrzewce) oraz Jego nierozłączną połówkę  Panią Kornelię (!również w stanie błogosławionym!), To taka zmowa kobiet, tylko Panita nie dała się wciągnąć. Był również Justina Bieber, Michaela Jackson...i wiele wiele innych znanych postaci.

 Dodatkowo podziwialiśmy miejscowe krajobrazy w drodze nad "Niagarę" czyli cudownej urody wodospad. Najwięcej emocji wszelakiego rodzaju wzbudził już tradycyjnie organizowany TURNIEJ HIP HOP, rozgrywany w kategoriach dzieci do 11 lat i 12 - 15 lat.

Do 11 lat:

I miejsce: Nikodem Miczołek

II miejsce: Joanna Kotlarz

III miejsce: Natalia Migacz

12 - 15 lat:

I miejsce: Justyna Migacz

II miejsce: Karolina Piwko

III miejsce: Paulina Olech

Gratulujemy zwycięzcom, których wyłonili sędziowie w składzie:

Magdalena Zwierzyńska, Aleksandra Kulig, Aleksandra Kaleta, Klaudia Rzeszuto i Tomasz Kotlarz.

Po piątkowym szaleństwie przy ognisku i konkursie piosenki obozowej, nadszedł czas na sobotni pokaz. Tańczyliśmy wszystko to czego się nauczyliśmy przez ten tydzień, na koniec pozostawiając projekty show. VideoClip "Gargameli" Klaudii i StreetDance "Ale Szał" Oli zdobyły ogromne brawa, lecz decyzja o I miejscu była zbyt trudna, więc o wygranej zadecydowali internauci portalu Facebook. Wielkie brawa dla Gargameli!!! Wręczenie pucharu w sobotę 8 września podczas dnia otwartego. Liczymy na pokaz.

Jak co roku plebiscyt:

Gigant Pracy: Justyna Migacz

Fairplayowiec: Aleksandra Kulig

Super Śpioch: Klaudia Rzeszuto

Towarzyska Dusza: Karolina Piwko

Specjalną nagrodę od Magdy Zwierzyńskiej otrzymała Natalka Pawlik.

Niesamowite wyróżnienie od instruktorek ADeeM otrzymał Adrian Nemeczek.

Niestety wszystko co dobre, szybko się kończy :( Zapraszamy za rok, do zobaczenia!

Aleksandra K.

Newsletter

Imię:
Adres email:

Partnerzy

Karty rabatowe

Karta_MultiSport_Plus_mala

oksystem

Youtube Widget Slider