pozyczka online

W pierwszym tygodniu wakacji najmłodsi tancerze towarzyscy w ADeeM rozpoczęli warsztatowe zajęcia taneczne prowadzone przez Anitę Migacz. Szau Dens 2 tańczył ,ćwiczył akrobacje i świetnie się bawił. W drugim tygodniu wakacji na parkiet wkroczył zespół Szau Dens.

Obydwa zespoły w ramach projektu Stowarzyszenia Tanecznego AXIS „Wakacje z tańcem” brały udział w zajęciach dodatkowych: w poniedziałek był basen, we wtorek seans filmowy: „Epoka lodowcowa 4”, w środę- Laser Shot, w czwartek- ścianka wspinaczkowa, w piątek- ponownie Laser Shot, który cieszył się ogromna popularnością wśród dzieci. Bardzo dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i pomoc w realizacji projektu: pani Iwona Prokop, pani Barbara Fecko, Magdalena Kulpa, pani Ewa Jasińska, pani Iwona Rychlewska, Pan Piotr Rychlewski, pan Piotr Styczyński, pan Marek Stanek. Działania koordynowała Anita Migacz.

W ramach tego samego projektu pary taneczne mogą uczestniczyć w treningach: wtorek, środa, czwartek od 17:00 do 18:30 pod okiem Romana Piechocińskiego i Dariusza Migacza.

Szykujemy wielki pojedynek rodzin w Laser Schot. Drużyna może liczyć 6 osób, najlepiej spokrewnionych. Zgłoszenia do ADeeM.

Teraz tancerze szykują się na 13 obóz w Pisarzowej.

Newsletter

Imię:
Adres email:

Partnerzy

Karty rabatowe

Karta_MultiSport_Plus_mala

oksystem

Youtube Widget Slider