pozyczka online

Sobota 18 luty 2011 godzina 12:45 Fuks Red właśnie zakończył trening z Joanną Faron, która przygotowuje ich do występu na turnieju hip hop. Choreografia trwa 3 minuty i jest bardzo dynamiczna i  pełna zaskakujących elementów. W tym momencie pojawia się na sali Andy Star ,tancerz, instruktor, choreograf, producent. Szlify zdobywał u najlepszych choreografów w Polsce i za granicą (są wśród nich m.in Blake McGrath, Brian Friedman, Wade Robson, Tucker Barkley, Marty Kudelka, Mia Michales czy Piotr Jagielski i Piotr Galiński). Jako tancerz nieustannie się rozwija, regularnie biorąc udział w warsztatach organizowanych przez najbardziej prestiżowe szkoły tańca. Swoje umiejętności potwierdził tańcząc na deskach Teatru KTO i Art Color Ballet. Brał także udział w pierwszej edycji show telewizyjnego „You Can Dance – Po prostu tańcz“. W tym samym roku został zaproszony przez jednego z choreografów programu, Chrisa de la Pena, do udziału w musicalu „Around The World“.

Jako choreograf stworzył profesjonalną formację taneczną Andrew‘s Dance, która zajmowała się oprawą taneczną koncertów gwiazd sceny polskiej i zagranicznej oraz licznych imprez i eventów. Założył także największą w Polsce (pod względem ilości studentów) akademię tańca, która jako jedna z pierwszych stawiała przede wszystkim na edukację techniczną tancerzy.

Jesteśmy niezwykle dumni z faktu ,że tak znana postać w świecie tańca i schowbiznesu pojawiła się na naszej skromnej sali tanecznej. Andrzej Starowicz przez ponad 3 godziny uczył swoich choreografii naszych tancerzy. W swoim tańcu łączy jazz z bardzo dynamicznym hip hopem, elementami popu i New Age. Uwielbia Contemporary. Podczas swoich zajęć przekazuje ogromna wiedzę dotyczącą pracy mięśni  całego ciała, techniki tańca. Poprzez ruch uczy wyrażać emocje. Mówi jak tańczyć by uniknąć kontuzji. Przez całe zajęcia uśmiech nie schodził mu z twarzy. Jego niezwykła energia udzieliła się wszystkim młodym tancerzom. Andy Star pozostawił im ogromny materiał taneczny do przepracowania podczas codziennych treningów. Uwaga tancerze ! Zadanie należy odrobić do następnego spotkania z choreografem.

Andrzeju dziękujemy Ci za wspaniałą sobotę.

Newsletter

Imię:
Adres email:

Partnerzy

Karty rabatowe

Karta_MultiSport_Plus_mala

oksystem

Youtube Widget Slider