pozyczka online

\"pierwszy-taniec\"Pierwszy taniec weselny – to 2-3 minut, podczas których cała uwaga gości skupia się na Młodej Parze. To od Was zależy, czy chcecie by był to dwa na jeden, czy walc angielski. Liczy się pomysł. Nie możecie się zdecydować? Instruktor we wszystkim pomoże.


Pierwszy taniec weselny – to 2-3 minut, podczas których cała uwaga gości skupia się na Młodej Parze. To od Was zależy, czy chcecie by był to dwa na jeden, czy walc angielski. Liczy się pomysł. Nie możecie się zdecydować? Instruktor we wszystkim pomoże.

Jest wiele piosenek, które idealnie pasują na pierwszy taniec. Ale którą wybrać? Na pewno posiadacie swój własny kawałek. Piosenkę, która kojarzy się Wam z jakąś wyjątkową chwilą. Która porusza serca i przywraca wspomnienia. A może zamiast romantycznych dusz chcielibyście, by pierwszy taniec wyraził Wasze temperamenty? Nic prostszego! Wybór należy do Was. Zawsze możecie też poprosić instruktora o pomoc w doborze utworu.


Podczas lekcji sam na sam z instruktorem omówicie każdy szczegół tańca. Stworzycie jedyną w swoim rodzaju, bo aranżowaną również przez Was, choreografię. Jak poruszać się śmiało i bez skrępowania. Nauczycie się jak pokonać stres.
W naszym Centrum Tańca nie ma stałych godzin spotkań. To my dostosowujemy się do Was. Wystarczy telefon, aby zmienić godzinę lub przełożyć datę lekcji. Wasz osobisty instruktor skupia się tylko i wyłącznie na Waszych celach i potrzebach. Wspólnie tworzycie choreografię, pracujecie nad swobodą i naturalnością ruchów, która przyda się nie tylko podczas pierwszego tańca.

1 lekcja 45 minut- 90 zł od pary .

\"pierwszy-taniec-duzy\"