pozyczka online

        Zadomowiliśmy się już na turniejach w Radomiu- Idol, w Warszawie- Open Poland, a w niedzielę bardzo wcześnie pojechaliśmy po raz pierwszy do Kielc. Wielka impreza, II Międzynarodowe Targi Tańca i Eventów. CT ADeeM lubi wyzwania. 4:20 wyjazd busem Sprint-Trans (tym razem bez przyczepki i w związku z tym niektórzy byli zawiedzeni). Około 7 rano śniadanko na parkingu pod Kielcami. Następny przystanek to wielka hala w Kielcach. Zaskoczyła nas bardzo miła i przyjazna atmosfera. Spotkaliśmy zespoły z Krakowa, Jasła, Tarnowa, Lublina,Kielc…. Po otrzymaniu numerów startowych, każdy z ADeeMowiczów założył „swój” strój-to były tak zwane targi odzieży, nieważne czyj ciuch, ważne żeby pasował do image. Ola Ż. Awansowała na wizażystkę, a ja czesałam. Karbownica była rozgrzana do czerwoności, nawet Nikodem był skarbowany. O 10:00 rozpoczął się turniej: solówki, duety, formacje, mini formacje. Koło 13:00 była przerwa. Niektórzy wykorzystali ja na uzupełnienie braku snu, a inni poszli oglądać prezentacje na Targach. W miedzy czasie odbywały się warsztaty jazzowe z Grzegorzem Pańtakiem i Thierrym Verger. Ja udałam się na trzygodzinne warsztaty salsowe z Oliwką i Fibe. A nasze wspaniałe tancerki i tancerze złapali oddech i ruszyli w tan.

Wyniki:

solo do 11 lat- Nokodem Moczołek - II miejsce

Solo 12-15 lat-   Justyna Migacz - I miejsce

Zosia Pawłoska pierwszy raz na turnieju - przeszła do półfinału

Piotr Poręba - I miejsce

Paweł Piprek - II miejsce

Duety 12-15 lat- Justyna Migacz i Paweł Piprek - II miejsce

Zosia Pawłowska i Alicja Pawłowska – V miejsce

Mini formacja 12-15 lat – Justyna Migacz, Wiktoria Drogoś, Aleksandra Żak, Sabina  Dzięciołowska, Kinga Zipser, Katarzyna Gagatek, Paweł Piprek - II miejsce

Gratulacje dla wszystkich naszych tancerzy, a w szczególności dla tych, którzy odnieśli swoje zwycięstwa. Pokazaliście, że taniec nie jest ruchem dla ruchu, bo w waszym wykonaniu jest wypełniony treścią, celem i jakąś rolą którą macie odegrać. Sędziowie to widzieli i zostaliście za to nagrodzeni.

Turniej skończył się punktualnie o 16:20. Z dyplomami i pucharami odnaleźliśmy naszego busa. Zgodnie z tradycją pojechaliśmy do naszego ulubionego Mc Donalds w Kielcach (powinniśmy już mieć kartę stałego klienta w tym lokalu). Droga upłynęła spokojnie i przed 21:00 byliśmy w domu.

We wtorek trening i przygotowujemy się do występu podczas Nocy Zakupów w Galerii Sandecja 19 listopada. Zapraszamy na nasz pokaz.

Wyniki Schow Expo Kielce