pozyczka online

        22 i 23 października odbyły się eliminacje taneczne w solówkach hip hopowych w kategoriach wiekowych do 11 lat i 12 do 16 lat. Wystartowało około 50 tancerzy. Jury w składzie: Dariusz Migacz, Anna Kos, Aleksandra Kulig i Patryk Brdej wybrało najlepiej tańczących. Jednak, aby dostać się do finału należało zgromadzić jak najwięcej głosów na FB oraz  głosów wrzuconych bezpośrednio do urny w CH Gołąbkowice w trakcie eliminacji. Wszystkie filmiki możecie obejrzeć u nas na stronie. Do czwartku do godziny 20.00 trwało głosowanie na FB. Aktywność była tak duża, że niektóre filmy się blokowały. Tancerze agitowali i namawiali swoje rodziny do zakładania kont na tym portalu. Zabawa była ekscytująca. Około 21.00 została opublikowana lista finalistów. Wśród nich była przewaga naszych ADeemowiczów. W piątkowe popołudnie, 28 października przyjechała Adrianna Piechówka i w CH Gołąbkowice rozpoczęły się warsztaty taneczne. Tancerzom przez 3 dni towarzyszyli rodzice, koledzy i mnóstwo zaciekawionych przyszłych tancerzy. W niedziele o 15.30 tancerze zakończyli warsztaty i pozostało im pół godziny na to, aby się przygotować do wielkiego finału. Stroje, makijaże i jeszcze powtórka z choreografii. Na posiłek nie było czasu. Sędzia główny Dariusz Migacz w towarzystwie Ady, Oli i Patryka zasiadł za stolikiem sędziowskim.  Dyrektor Centrum Handlowego pan Daniel Urbanik otworzył imprezę, na którą przybyło bardzo dużo widzów. Każdy w Nowym Sączu chciał zobaczyć najlepszych sadeckich tancerzy.

        Ada Piechówka zainspirowała swoim tańcem młodych ludzi. Choreografia naszego gościa z Krakowa nie należała do łatwych. Należało się wykazać umiejętnościami tanecznymi oraz doskonałą pamięcią, która przy dużym stresie lubi płatać figle.  Najpierw zaprezentowała się grupa starsza w całości: 15 osób, 2 finalistki się nie zgłosiły. W drugiej odsłonie wykonywali tą samą choreografię po trzy osoby. I tu sędziowie w tajnym głosowaniu przyznawali od 1 do 10 punktów. W trzeciej odsłonie każdy finalista zaprezentował swoją solówkę z eliminacji. Punktacja sędziów była ta sama. Sama punktów wyłoniła trzy najlepsze osoby, które w czwartej odsłonie jeszcze raz zaprezentowały choreografię Ady. W ścisłym finale I miejsce zdobyła Magdalena Zatorska, II miejsce Paweł Piprek, III miejsce Piotr Poręba. Wśród dzieci na warsztatach tańczyła ósemka, jednak w ostatni dzień zrezygnowały 2 osoby. Tak więc w pierwszej odsłonie oglądaliśmy siedmioro wspaniałych dzieciaków z ogromnym talentem tanecznym i odwaga sceniczną. Druga odsłona to prezentacja choreografii po dwie osoby, a trzecia odsłona to oczywiście solówki. Do ścisłego finału sędziwie zakwalifikowali dwie dziewczynki i chłopca. Po raz kolejny zobaczyliśmy choreografię Ady i wszystko stało się jasne. Zwycięzcą został Nikodem Miczołek, II miejsce zajęła Roksana Lippa, a trzecie Zuzanna Jahn.

        Ogromne gratulacje dla finalistów i wszystkich uczestników Open Dance Court 2011. Dziękujemy wszystkim osobom, które pomagały przy organizacji festiwalu, sędziom , a szczególne podziękowania należą się Adriannie, która poświęciła swój czas na edukację młodych ludzi i zrobiła to w sposób bardzo profesjonalny budząc wśród wszystkich ogromną sympatię. Tak na marginesie, czy wiecie jaki taniec przez większość swojego życia trenowała Ada?

        Mam nadzieję ,że w podobnym składzie ,a może nawet większym spotkamy się na tanecznej imprezie z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca 29 kwietnia. CT ADeeM zaprasza. A już w niedzielę wyruszamy do Kielc na Schowexpo. Trzymajcie kciuki za naszych tancerzy.