pozyczka online

Taneczny powiew wiosny.

Nowa oferta ! Zobacz

Zbuduj formę tańcząc.

Taneczny ruch to czysta przyjemność i zdrowie.

 
Nowy styl taneczny w CT ADeeM - break dance.
Szalone i energiczne akrobacje, rytmiczny taniec, b-boye i Styl nowojorskiej ulicy to właśnie break Dance. Niezła gratka dla każdego, kogo rozpiera energia. Zajęcia prowadzi Paweł Mucha, doświadczony tancerz i instruktor.

Termin: wtorek 16.00 -17.00, 6-10 lat
17.10-18.10 11-18 lat nowa sala taneczna ul. Nabrzeżna 34


Latino Solo Dance - latynoskie klimaty, dynamiczna muzyka, ćwiczenia z wykorzystaniem elementów z tańców latynoamerykańskich: samba, cha cha, salsa, jive. Zajęcia gwarantują doskonałą zabawę, poprawę kondycji fizycznej i koordynacji ruchowej oraz spalanie tkanki tłuszczowej. Zajęcia prowadzi Natalia Stafińska, która od kilku lat trenuje taniec towarzyski. Jej ogromną zaletą jest perfekcyjność ruchu. Przyjdź i poczuj w sobie gorące rytmy.

Termin: wtorek 05.04.11r., czwartek godzina 18.20 - 19.20, nowa sala taneczna ul. Nabrzeżna 34


Wkrótce: Lady styling - nabierz energii na wiosnę, poczuj zmysłowość tańca. Odrzuć złe emocje i pozbądź się nieśmiałości. Pomorze ci w tym dynamiczna muzyka i Kornelia Kotlarz, która porwie cię w krainę tańca. alternatywę np. dla aerobiku

Termin: piątek godzina 18.00 - 19.30 nowa sala taneczna ul. Nabrzeżna 34


Senior Dance - to aktywny relaks w miłym towarzystwie i odpowiednio dostosowanej muzyce. Proste kroki taneczne dostosowane do wieku połączone z ćwiczeniami oddechowymi oraz wzmacniającymi mięśnie zapewnią ci równowagę ciała i umysłu. Należy pamiętać, że ruch przeciwdziała osteoporozie, a Senior Dance prowadzone przez doświadczoną instruktorkę Jolę Peciak zapewni ci zdrowie i radość życia.

Termin: wtorek 05.04.11r, czwartek, 9.30 - 10.30 nowa sala taneczna ul. Nabrzeżna 34


Mini mini Dance 3-6 lat - Zajęcia adresowane do najmłodszych miłośników tańca. Prowadzone są w atmosferze zabawy, pozwalają Twojemu dziecku rozwinąć słuch muzyczny, poprawić sylwetkę i spalić nadmiar energii. Na zajęciach dzieci poznają także podstawowe elementy tańca nowoczesnego i towarzyskiego oraz ćwiczą koordynację ruchową.

Termin: piątek godzina 16.00 - 16.45 nowa sala taneczna ul. Nabrzeżna 34


Wkrótce: Balet 6-10 lat.

Zajęcia baletowe dla dzieci oparte są na technice tańca klasycznego wzbogacanej o zabawy. Pozwalają im uwierzyć we własne siły, pomagają wyzbyć się nieśmiałości, rozwijają koordynację i grację ruchów, kształtują prawidłową sylwetkę, uczą także samodyscypliny i odpowiedzialności .Podczas zajęć dzieci ćwiczą poczucie rytmu i usprawniają motorykę całego ciała, co wpływa na ogólny rozwój fizyczny dziecka.

Termin: piątek godzina 16.55 - 17.55 nowa sala taneczna ul. Nabrzeżna 34


Wkrótce: Hobby Dance - Towarzyski. Zapraszamy wszystkich , którzy ukończyli przynajmniej 3 stopnie kursu tańca towarzyskiego na zajęcia podczas, których doskonalimy poznane tańce oraz poznajemy nowe figury taneczne. Hobby Dance to rodzaj rekreacji ruchowej dla osób energicznych, ale ceniących sobie estetykę i piękno ruchu. Pracujemy nad kondycją fizyczną i koordynacją ruchową. Wszystko oczywiście w miłym towarzystwie i przyjaznej atmosferze. Zapraszamy zarówno pary jak i single. Zajęcia prowadzi Dariusz Migacz.

Termin: wtorek , czwartek godzina 20.00 - 21.30 nowa sala taneczna ul. Nadbrzeżna 34


Wkrótce: Wczesnoweekendowy kurs tańca towarzyskiego. ZBIERAMY ZAPISY !

Rozpocznij weekend tanecznym krokiem. Tańce latynoamerykańskie i standardowe, salsa, rocknroll. 2 godziny z doświadczonym instruktorem tańca Dariuszem Migaczem to ogromny zastrzyk energii na weekendowe szaleństwo.

Termin: piątek godzina 19.45- 21.45 nowa sala taneczna ul. Nadbrzeżna 34


Salsa parami – uczestnicząc w tych zajęciach nauczysz się kolejno ruchu ciała w salsie, różnych kombinacji w parach oraz kroków solowych i obrotów. Poznasz zestaw ćwiczeń izolacyjnych - nauka poruszania poszczególnymi partiami ciała (izolacji), techniki ruchu, świadomości ciała, falowania, rolowania, zacinania i swobodnego opadania. Ogromna popularność salsy wynika z możliwość praktycznego wykorzystania jej jako tańca w niemal każdej sytuacji. Może to być dyskoteka, wesele, prywatka. Naukę prowadzi mistrz Polski w tańcu towarzyskim Zbigniew Kołodziej.

Termin: środa 06.04.11r, godzina 19.45- 21.45 nowa sala taneczna ul. Nadbrzeżna 34


Salsa solo - gorąca, zmysłowa salsa zarezerwowana tylko dla kobiet! Już nie musisz się martwić, że nie masz partnera, albo że Twój mężczyzna nie chce z Tobą tańczyć. Wystarczy jeden prowadzący zajęcia niesamowity Zbigniew Kołodziej.

Termin: środa 06.04.11r, godzina 18.30- 19.30 nowa sala taneczna ul. Nadbrzeżna 34


Pierwszy taniec weselny – to 2-3 minut, podczas których cała uwaga gości skupia się na Młodej Parze. To od Was zależy, czy chcecie by był to dwa na jeden, czy walc angielski. Liczy się pomysł. Nie możecie się zdecydować? Instruktor we wszystkim pomoże.
Jest wiele piosenek, które idealnie pasują na pierwszy taniec. Ale którą wybrać? Na pewno posiadacie swój własny kawałek. Piosenkę, która kojarzy się Wam z jakąś wyjątkową chwilą. Która porusza serca i przywraca wspomnienia. A może zamiast romantycznych dusz chcielibyście, by pierwszy taniec wyraził Wasze temperamenty? Nic prostszego! Wybór należy do Was. Zawsze możecie też poprosić instruktora o pomoc w doborze utworu.


Podczas lekcji sam na sam z instruktorem omówicie każdy szczegół tańca. Stworzycie jedyną w swoim rodzaju, bo aranżowaną również przez Was, choreografię. Jak poruszać się śmiało i bez skrępowania.
W naszym Centrum Tańca nie ma stałych godzin spotkań. To my dostosowujemy się do Was. Wystarczy telefon, aby zmienić godzinę lub przełożyć datę lekcji. Wasz osobisty instruktor skupia się tylko i wyłącznie na Waszych celach i potrzebach. Wspólnie tworzycie choreografię, pracujecie nad swobodą i naturalnością ruchów, która przyda się nie tylko podczas pierwszego tańca.