pozyczka online

IV DANSOPISARZOMANIA - 2010  zbiegła się z 10 urodzinami ADeeMu. Ten siedmiodniowy  obóz był wyjątkowy.   

    Było 60 uczestników, w tym 6 chłopców. Opiekowały się nami pani Kornelia i pani Beata. Poranną rozgrzewkę prowadził pan Tomek, practice pan Darek, znany jako DArooo, a wieczorny pilastes ze stretchingiem i światełkiem Panita. Pozostałą część dnia wypełnili instruktorzy i choreografowie z Warszawy: Sylwia Kuczyńska- hip hop, dancehall, Anna Derfel- jazz i disco, Tomek Piotrowski- hip hop, house, Bartazz- breakdance. Lał się pot i krew, puchły nogi, a podkoszulki nigdy nie były suche.

    Nawiedziły nas straszne burze- piorun spalił pisarzowską stodołę. Po raz pierwszy jedliśmy kolację przy świecach( awaria prądu ), było bardzo romantycznie, a 17 sierpnia dostałam imieninową niespodziankę. To było jedyne i niepowtarzalne wykonanie Dancing Queen, w którym wystąpił również DArooo w asyście cudownych tancerek CT ADeeM.

    Konkurs piosenki obozowej pobił rekordy oglądalności. Wszystkie piosenki były na właściwy temat i w dobrym klimacie. Zwyciężyły dziewczęta z ADeeM1, a zespół chłopców przegrał tylko 1 punktem.

    Chrzest obozowy został okryty tajemnicą i odbył się nocą. Po raz drugi w historii obozów odbyła się bitwa taneczna. Fuks Red kontra Fuks Red pod wodzą Justyny i Ewy oraz ADeeM kontra ADeeM pod przywództwem Ol K. czyli Kulig i Kalety.

    Ciężka praca ,a czasami i łzy były osładzane tradycyjnie nutellą i innymi słodyczami. W znaczący sposób przyczyniliśmy się do wzrostu obrotu w tutejszych dwóch sklepach: woda, chipsy, paluszki, powerade. Chyba nas tu lubią.

    W ostatni wieczór było ognisko z pieczeniem kiełbasek na patyku, a do łóżka każdy dostał pyszne ciasto z galaretką.

    W sobotę rano rozpoczęły się próby do pokazu. Wszyscy byli zdenerwowani i potwornie zmęczeni. O 11.00 przyjechali rodzice, krewni znajomi. Z małym opóźnieniem rozpoczęliśmy show, które prowadziła Panita. Efekt był niesamowity. Ogromny aplauz uskrzydlił naszych tancerzy, którzy zapomnieli o zmęczeniu i wykonali piękne show wg scenariusza i reżyserii DAroo.

    Każdy uczestnik obozu otrzymał certyfikat i koszulkę. Niektóre osoby zostały wyróżnione. Gigantem pracy została Ola Kulig, Towarzyską duszą jak zwykle Dziura, Najmilsza i Fairplayowiec to Iza Orzeł, Śpioch- Andzia. Nagrody otrzymali: Ola Kulig, Ola Kaleta, Czarek Pasiut, Asia Faron.

    Podczas obozu wszyscy zbierali zakrętki od butelek, które przekażemy do Szkoły Podstawowej nr 20 . Za uzyskane pieniądze z zakrętek będzie sfinansowana rehabilitacja dzieci niepełnosprawnych z tej szkoły.

    Uczestnicy obozu opanowali różne techniki Taneczne. Poznali nowe choreografie. W ten sposób przygotowali się do nowego sezonu sportowo- tanecznego. W roku szkolnym 2010/11 chcemy wziąć udział w kilku turniejach tanecznych. W związku z tym prosimy rodziców o zaangażowanie się w pracę Stowarzyszenia Tanecznego Axis ,które może zdobywać fundusze na turnieje, szkolenia  i stroje naszych tancerzy.

    IV DANCOPISARZOMANIA dobiegła końca. Już we wrześniu zapraszamy na 2 dniowe warsztaty Taneczne z Wojciechem Kuczyńskim (Wojtazz squad) oraz gościem specjalnym (?). Info już wkrótce. Pozdro dla wszystkich z C.T.ADeeM najlepszego squadu tanecznego w Nowym Sączu.