pozyczka online

 

„Taniec jako dziedzina sztuki daje możliwości tworzenia, jako element życia pozwala się zatracić”

7 czerwca odbył się już 15 Międzyszkolny Turniej Tańca Towarzyskiego Tuptuś im. Janusza Głuca. Centrum Tańca ADeeM reprezentowało 31 par , a zgłoszonych było 42. Niektórzy zrezygnowali z powodu choroby lub innych przeciwności losu. Turniej rozpoczął się o 10:00 na Hali Sportowej MOSiR i był organizowany przez MCK Sokół.  

Nasze pary zaprezentowały się znakomicie. Był to kolejny sprawdzian dla młodych par jaką pracę wykonały na treningach  w ciągu roku szkolnego. W kategorii 5-6 lat zwyciężyła para Amelia Herzberg i Miłosz Kłonica, a par w tej kategorii było bardzo dużo. Reprezentanci ADeeM z przedszkola „Jas i Małgosia” pokazali zaangażowanie, energię i pasję. Zrobili ogromne wrażenie na publiczności tańcząc w pięknych strojach , w przygotowanych przez mamy fryzurach( dotyczy to również chłopców). Debiut II klasa- I miejsce Wiktoria Kalinowska i Filip Ząbkowski, 10-11 lat bez klasy tanecznej- I miejsce Julia Batiuszczak i Marcin Radom. W kategorii klasy taneczne zatańczyła nasza para klasy „E” Dominika Kulpa i Karol Jasiński. Pokazali, że jak się dobrze pracuje na treningach to się coraz lepiej tańczy.

Gratuluję wspaniałego występu moim najstarszym tancerzom, a jednocześnie z najkrótszym stażem. Gimnazjalna para Aneta Wojtas i Dawid Lorek oraz licealiści Aleksandra Poręba i Przemysław Frankiewicz rozpoczęli swoją przygodę z tańcem. Mają talent i chęci. Taniec to świetny sposób na życie. Taniec uczy samozaparcia , odwagi, leczy z nieśmiałości, uczy szacunku ,wychowuje, ułatwia kontakty z ludźmi. Tancerze CT ADeeM to marka najwyższej jakości.

PAnita i Daro.